1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sadri Şener gözaltına alındı!

Konusu 'Trabzonspor' forumundadır ve BeReNN tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener gözaltına alındı...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen Şener, burada sağlık kontrolünden geçirildi.

Trabzonspor Başkanı Şener, sağlık kontrolünün ardından Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Garaj kapısından içeri alınan Şener, burada yaptığı kısa açıklamada, "Konuyla ilgili bir bilgim yok, emniyette bana söyleyecekler" dedi.

Video için tıklayınız...

[video]http://video.haberturk.com/spor/video/sadri-sener-gozaltina-alindi/52116[/video]

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in ardından şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında eski TFF Yönetim Kurulu üyesi ve Milli Takımlar sorumlusu Mehmet Levent Kızıl da gözaltına alındı.

Sayfayı Paylaş