Safran Çayı Nasıl Zayıflatıyor!

~meLek~

GalataSaray'ım
Katılım
15 Tem 2013
Mesajlar
3,477
Beğeniler
190
Şehir
Napcan geLcenmi ki?
#1
Safran Çayı Nasıl Zayıflatıyor!
Safran Çayı İle Sağlıklı Kilo Vermenin Sırrı :

Safran çayı sağlıklı ve kalıcı bir zayıflama çayı. Bunun yanında sindirim için de pekçok faydası vardır. Kolay zayıflama yöntemi olan safran çayı içeriğinde bulunan diğer bitkiler ile tamamen doğal bir zayıflama ürünü. Safran çayı ile ayda 8 ile 10 kilo veren kullanıcılar var.

Safran Çayının İçeriği:

Safran çayının içerisinde Funda, Biberiye, Altınotu, Adaçayı, Mısır püskülü, Kiraz sapı, Sinameki, Defne Yaprağı, Isırgan yaprağı, Mate çayı, Yeşil Çay, Rezene, Nane, Narçiçeği, Bamya Çiçeği, Civanperçemi, Kuşburnu, Papatya, Ardıç Tohumu olmak üzere 19 çeşit bitki bulunuyor.

Safran Çayının Faydaları:

* Safran çayı, yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı olur. Yağ yakıcı özelliği ile bölgesel zayıflamaya yardım eder.

* Safran çayı, yağ yaktırdığı ve yağları erittiği için kalıcı kilo vermeye yardım eder. Su kaybı ile kilo verdiren ürünlerde verilen kiloların geri alınma olasılığı mevcuttur.

* Safran çayı, sindirimi kolaylaştırır, mide şişkinliği ve bağırsak gazlarını giderir. Mide şişkinliğini önlemeye yardım eder. Hazımsızlık sorununa karşı faydalıdır.

* Safran çayı 2 ay düzenli kullanıldığında selülit ve vücutta oluşan sarmalarda %40 azalma gözlemlenmiştir.

Safran Çayı Nasıl Zayıflatır:

Safran çayı düzenli olarak içildiğinde metabolizmayı hızlandırır ve bağırsaklardaki yağ emilimini en aza indirir. Bağırsaklar yağ tutmadığında vücutta daha önceden biriken yağı vücut yakmaya başlar. Böylece sağlıklı ve kolay kilo verme gerçekleşmiş olur. Bölgesel zayıflama sağlar, çünkü vücudunuzun hangi bölgesinde yağ birikimi varsa vücut o bölgedeki yağları yakmaya başlayacaktır. Bağırsakta yağ emilimi olmadığında kalori ihtiyacı doğar ve bu kaloriyi birikmiş yağlardan kullanan metabolizma sayesinde kişi hızla zayıflar.
 

Benzer konular

Top