1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sağ tuş ile FTP lere upload yapın!

Konusu 'WebMaster Bölümü' forumundadır ve sherry tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Windows Explorer sayfanızda, rightload isimli ücretsiz yazılımla, sağ tuş menüsü ile çabucak herhangi bir dosyayı upload edebilirsiniz. FTP sunucunuzu yükleyip, kurduktan sonra, dosyaları yüklemek onlara sağ tuşla basmak kadar basit. İlk başta sunucuyu seçiyorsunuz, sonra dosyalarınızı upload edeceğiniz dizini ve rightload gerisini hallediyor zaten. Dosyalar bir kere upload edildikten sonra, bu mükemmel küçük program, dosyalara linkler üretip veya link vermek için işaretleyip sizin daha kolay websitenize eklemenizi yada arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor. Ayrıca otomatik olarak, resimler için önizleme dosyaları oluşturup, aynı isimdeki dosyaların isimlerini değiştirebiliyor.

Sadece windows sürümü olan rightload, ücretsiz bir yazılım olup, aşağıdaki linkten bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.363
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.874 ÇTL
    Kurdum, denedim. FTP adresi, kullanıcı adı ve şifrenizi girip hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Gerçekten de çok pratik.

3. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Bu ne hız:):) İşe yaradığına sevindim;)

Sayfayı Paylaş