Sağlığınızı Değil Kilolarınızı Kaybedin

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1
Sağlığınızı Değil Kilolarınızı Kaybedin


Hazır gıdalar ve teknolojideki ilerlemeler, yürümek yerine motorlu taşıtlara olan eğilimimiz, hareketsiz ve yoğun yaşam tarzlarımız toplumda kilo almada artışa neden olmuştur.

Hazır gıdalar ve teknolojideki ilerlemeler, yürümek yerine motorlu taşıtlara olan eğilimimiz, hareketsiz ve yoğun yaşam tarzlarımız toplumda kilo almada artışa neden olmuştur. Bunun için kilomuzu kontrol altına almak özellikle de bunu doğal yollarla yapabilmek oldukça önemlidir.
Doğal yollarla zayıflamanın en temel yolu hazımdan geçmektedir. Yediklerimizi daha iyi hazmetmemize ve şişkinliği engelleyen doğal formüllerin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Bu doğal karışıma bir örnekte bitki karışımların dan hazırlanan ve içinden hiçbir yapay maddenin bulunmadığı bitki çaylarıdır.

Tamamen doğal olan ve belirli oranlarda ayarlanan safran çay, 12 çeşit bitkiden hazırlanmaktadır. Bağırsaklardaki yağ emilimini minumuma indirerek vücutta kalori açığı oluşturmaktadır. Yani tüketilen gıdalardan alınan yağın bağırsaklardaki emilimi minumuma indirerek vücutta oluşan kalori açığına bağlı olarak mevcut yağların en hızlı şekilde yakılmasına yardımcı olmaktadır. Yağ yaktırıcı etkisinden dolayı verilen kilolar hem kalıcı hem de bölgesel gerçekleşmektedir. Örneğin erkeklerde yağ emilim bezleri göbekte, bayanlarda ise göbek ve basen kısmındadır. Genellikle vücuttan atılan fazlalıklar bu bölgelerde gerçekleşmektedir. Yıllardan beri klinik deneylerle etkisi kanıtlanmış bitkilerden elde edilen safran çay, diğer zayıflama ürünleri ve diyet metodlarına göre su ve kas kaybı en az seviyede gerçekleştiği tesbit edilmiştir. Ayrıca sistemde dolaşımda olan suyun atımıyla değil de, yağ yaktırarak zayıflama gerçekleştiği için vücudun atılan yağları geri toplaması uzun zaman almaktadır. Ayrıca sindirim sistemini düzenleyerek hazımsızlık ve mide şişkinliği gibi problemlerinizi giderici etkiye sahiptir.

Tamamen bitkilerden elde edilmiş toz (aroma) halinde olan safran çay, hiçbir yan etkisi yoktur. İçeriğinde bulunan bitkiler bol miktarda B ve C vitamini içerdiğinden genel vücut direncini artırıcı etkiye sahiptir. Safran zayıflama çayı düzenli kullanıldığı taktirde 1 aylık sürede 3 ila 5 kğ zayıflamanıza yardımcı olurken bu oran 2 aylık uygulamalardan 10 ila 12 kğ a kadar artmakta olduğunu müşterilerin ortak görüşlerinden söylemek mümkün. Müşterilerin yoğun isteği üzerine aynı doğallıkta Safran çayın şimdi kapsülü çıktı! Canınızı tehlikeye ve paranızı çöpe atmadan zayıflamanın en kolay ve en doğal yolu safran çay ve safran kapsülü ile tanışmak için acele edin.
 
Top