1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Yaklaşık 6 ay içinde forumda köklü değişimlerin olacağı bir sürümle karşınızda olacağız. Sistemi test etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.degisim-sanat.com/_xf2/
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"KIRMIZI" konulu resimler için anketimiz açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de ankete katılmaya davet ediyoruz...

Sahaya balyoz atıldı

Konusu 'Futbol' forumundadır ve Çirkin Kral tarafından 13 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    BİNGÖL'de amatör takımlar arasında oynanan maçtan sonra kavga çıktı. Futbolcular maçtan sonra birbirlerine girince seyircilerde sahaya taş yadırdı. Polis, güçlükle kavgayı ayırırken, stadyumun dışında da geniş önlemler alındı.
    Bingöl Şehir Stadı'nda Bingöl Belediyespor ile Yeni Mahallespor arasında oynanan maçta ev sahibi takım 1-0 öne geçti. Hakemin bitiş düdüğü ile 2 takımın futbolcuları birbirlerine girdi. Güvenlik güçleri futbolcuları ayırmaya çalışırken, bu kez seyirciler sahayı taş ve tahta yağmuruna tuttu. Bir seyirci inşaat halinde olan tribünden sahaya balyoz fırlattı.
    Olayın büyümemesi için Belediyespor taraftarları türbinlerde bekletilirken, Yeni Mahallespor'lu futbolcular güvenlik güçleri tarafından stadtan çıkarıldı. Stat dışında yoğun önlemler alınmasıyla kavganın büyümesi önlendi. Taraftarların attığı taşlar 1 ambulansın camlarını kırarken, dış kapıdan stadın içine girmeye çalışan Yenimahalle taraftarlarını polisler kapıları tutarak engelledi.

2. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Hadi yav balyoz ha ! Bıçak saat ayakkabı duydum ama balyoz ilk kez duyuyorum. Bu fanatikler amma salakça davranıyorlar . Bunlar bu kafayla giderlerse adam öldürüp savaşmaya da kalkarlar ha.
    Ellerine sağlık ilginç bir haber olmuş.

3. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    evet ya balyoz bende bu sabah tv'de izledim görüntüleri harbiden ya baktım balyoz hemde kocaman nasılda almışlar stada hayret valla biz fenerbahçe maçlarına giderken üzerimizdeki bozuk paraları bile arabamıza bırakıp maça giriyoruz... adamlar bırak bozuk parayı balyozla içeri girmişler:)))

4. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    türkiyede futbol anlayışı işte susuyorum başka devlet ve milletlerde bu olayları nadiren görürürz ama türkiye olunca her akşam bir maç olayı çıkan olayda ölenler ve yaralananlar bıktık artık desek yeridir:)

5. WoLF

WoLF Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    620
    Yer:
    Mutluluk Dolu Bir Yerden..
    Banka:
    0 ÇTL
    Ne biçim güvenlik var orda be balyoz sokan adam silahı her türlü sokar

6. JackaLL