"Sahip olduğum her şey onundur"

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Şarkıcı DavutGüloğlu evlilik hazırlıkları yaptığı Ece Erken’le evlilik sözleşmesi yapmalarının mümkün olmadığını söylediÜnlü sanatçı “Her şeyim Ece’nin. İkimiz de çalışacağız. Öyle anlaşma olmaz” diyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in ev sahipliğinde Beyaz TV çalışanları ve sanatçılar önceki akşam ‘Portaxe’ adlı mekânda iftar yaptı. Gecenin en dikkat çeken isimleri eski sevgilisi Emel Müftüoğlu ile pişti olan Davut Güloğlu ve evlilik hazırlıkları yaptığı sunucu sevgilisi Ece Erken oldu. İkili evlilik tarihini aşağı yukarı belirlediklerini açıklarken, kendilerine yöneltilen sorulara da ilginç cevaplar verdi.

‘BENDE DE RENT A CAR VAR’

Güloğlu, düğünlerini dere kenarında yapabileceklerini belirtirken, evlilik sözleşmesinin kendisi için hiç önemli olmadığını söyledi ve ekledi: “Benim her şeyim onundur. Para en son konuşulacak şey. Biz anlaştıktan sonra öyle anlaşma olmaz. Ben de, o da çalışacak inşallah. Çocuk olursa bir dönem çalışmamasını isterim”. Güloğlu’nun, Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel’e düğün hediyesi olarak siyah bir Range Rover aldığını hatırlatan gazetecilere “Bende Rent a car var. Oradaki tüma raçlar Ece’nin” diye cevap vermesi de gülüşmelere neden oldu.
 

Benzer konular

Top