Sakal, Bıyık, Favori Ekimi

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,134
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1

SAKAL BIYIK FAVORİ EKİMİ


FUE Tekniğiyle sakal bıyık favori ekimi


-Kökler tek tek alınır
-Her yerde olması gereken doğal açısıyla ekilir
-Kökler cilt kesilmeden ekilir
-Ağrı olmadan alınır ve ekilir.
-Sakallar tek tek çıkar
Sakal saç gibi değildir kişiden kişiye çok değişik yoğunlukta olabilmektedir. Belirgin düzeyde seyrek sakalı olan biri bundan rahatsızlık duymayabilir. Bu sebeple genellikle ekimde çok sık sakala ihtiyaç duyulmaz.
Bölgesel sakal kaybı varsa bu durumda civardaki sakal sıklığında ekim planlanarak çevreyle uyumlu hale getirilir. Sakal tümüyle yoksa bu durumda kişinin istediği sıklık ve sınıra bağlı olarak 1000-2000 kök arasında ekim yapılabilir. Sadece bıyık bölgesine ekim yapılacağında 400-800 kök arasında ekim yeterli olmaktadır.Sakal normalde tekli veya ikili olarak ve yüzün her bölgesinde farklı açıyla çıkmaktadır.

FUE PLUS tekniğiyle ekimde kökler birli ve ikili olarak ve her bölgede olması gereken doğal açısıyla ekildiği için ekilen sakalların normal sakaldan ayırt edilmesi çok zordur. FUE PLUS tekniğinde kökler 0.7 mm lik uçlarla ameliyatsız bir şekilde tek tek alınıp kökler hiç bekletmeksizin aynı anda yine 0.7 mm lik cillit ler ile ekilir böylece ne alım ne ekim yerinde iz kalmadığı gibi kökler saatlerce beklemediği için oksijensizliğe bağlı kök ölümleride olmamaktadır.
FUE tekniğiyle sakal ekimi düşünüldüğünde kişinin ensesinde yeterli kök yoksa kökler vücudun diğer kıllı bölgelerinden de alınabilir


Sakal Bıyık Favori Ekimi kimlere uygulanır

1-Doğuştan bölgesel kayıplarda
2-Genetik olarak Sakal ve bıyığın olmaması durumunda (Köselik)
3-Yara yanık ve travma izlerinde
4-Seyreklik durumunda sıklaştırma amaçlı
 
Katılım
2 Ock 2012
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Yaş
41
#2
ben saç ekimi yaptırırken sakal bıyık içinde gelenler vardı sorunsuz ağrısız reklam yapmak gibi olmasın ama ben çok çektim bu konuda siz çekmeyin diye diyorum
 

Benzer konular

Top