Saklanmis Gercekler !!..

Katılım
29 Arl 2007
Mesajlar
274
Beğeniler
2
Şehir
CeNNeTTe...
#1

'Ey iman edenler! Yahudi ve hiristiyanlari dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onlari dost edinirse, o onlardandir. süphesiz ki Allah zâlimler gürûhunu hidayete erdirmez.' (Mâide: 51)


- 'Sen onlarin dinine uymadikça ne yahudiler ne de hiristiyanlar senden aslâ hosnut olmazlar.' Bakara

COCA COLA'NIN DEGISIK YAHUDI BÖLGELERINDEKI REKLAMI:.... Üstteki yazinin tercümesi: (Were moving to a new location !!! = Artik yeni yerimize tasiniyoruz !!!) Alttaki yazinin tercümesi:'COCA COLA IÇ, ISRAEL'E DESTEK OL !!!!!''' Biliyormuydunuz ? Firma karinin % 50 sini Israil Ordusuna aktarildigini...Dünyada en çok coca cola sevenlerin müslümanlar oldugunu Belçika da Saglik Bakani Luc Van Den Bossche'nin Coca-cola 'nin sise veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilmesini emrettigini... Ve Bakanligin, Coca-Cola ürünlerini içen kisilerde ciddi zehirlenmeler görüldügünü belirterek, Coca-Cola' nin içinde kandaki alyuvarlarin erimesine neden ve kansizliga yol açan 'hemolyse' maddesinin bulundugunu açikladigini...
simdi bu yaziyi hat sanati gözlükleriyle seyredelim:


'La Muhammed La Mekka' 'Muhammed ve Mekke yok olsun'


'Insanlar içerisinde, müminlere en siddetli düsman olarak yahudileri bulursun.' (Mâide: 82)

'Allah katinda din Islâm'dir.' (Âl-i imrân: 19)
'Ey iman edenler! Benim de düsmanim, sizin de düsmaniniz olanlari dost edinmeyin.' (Mümtehine: 1)


'süphesiz ki kâfirler sizin apaçik düsmaninizdir.' (Nisâ: 101)'Eger onlarin güçleri yetse, sizi dininizden döndürünceye kadar size karsi savasa devam ederler.' (Bakara: 217)

KATLIAM HATIRASI!
Allah rizasi icin maili Müslüman kardeslerimize devamli gönderelim.
 

wien06

V.I.P
V.I.P
Katılım
30 Ags 2007
Mesajlar
6,184
Beğeniler
154
Yaş
49
Şehir
Viyana
#3
Shodow ben yurt disinda Avusturyada yasiyorum Coco cola inanin burda yine enfazla icenler müslümanlar ayrica cola firmasinin calisanlarinin %90 TÜRKLER olusturuyor.Burada okullarda ögeretmenler cocuklarin cola icmemeleri konusunda velileri her zaman uyariyorlar sadece cola degil hazir meyva sularida buna dahil.
Shodow bir kac ürünü protesto etmekle ancak bir yere kadar karsi tarafa zarar verilebilir.Malesef müslümanlar birbirleriyle ugrasmaktan baska bir sey yapmadiklarindan dolayi tüm dünya ticareti hiristiyan ve yahudilerin eline gecmistir bize düsen protesto ederek degilde nerde yanlis yaptigimizi bulup kendimizi bu yahudi ve hiristiyan hegomanyasindan kurtarmaktir.

NOT:Lütfen böyle tartismaya acik konulari tartisma bölümüne yazarsan daha güzel olur.
 

Benzer konular

Top