1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Saklı Olan Detaylar..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

HAYATIMDA ilk önce sevmeyi öğrendim. Çünkü sevdikçe,kendimi hissettiğimi öğrendim.
    Affetmenin ne olduğunu anladım ve affetmenin, yeni insanlar kazandırdığını gördüm.
    Bir gün geçmişime baktığımda pişman olmadığımı gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.
    Birisini hatırlamanın aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık.
    Birisini kırdıktan sonra özür dilemenin beni ben yaptığını anladım.
    `Sen benim için önemlisin ` kelimesinin verilebilecek en büyük hediye olduğunu fark ettim.
    Bir yerden sonra kelimelerin mana etmediğini biliyorum.
    Sahilde yürür ve düşünürken,birinin de beni `düşün düğü duygusu beni sevindiriyor.
    Mutlu olmanın, aslında bir kedinin güzel bir anını yakalamak kadar basit olduğunu anladım.
    Kaçırdığım fırsatların bana yeni fırsatlar getirdiğini gördüm.
    Yıldızların benim için parladığını görmeyen gözlerim,gün geldi hayatımdan kayan yıldızların gömüldüğü maziyi unutması gerektiğini anladım.
    Gözlerin kelimelerden daha önemli olduğunu ve yalan söyleyemediklerini biliyorum.
    Hayatımda yanımda görmek istediklerimi yanımda göreceğim,çünkü onların bana değer verdiklerini biliyorum.
    Telefonun 160 karakterine, üzüntünün,mutluluğun,yıkıntının sığdığını gördüm.

YAŞAMIN YAŞAMAYA DEĞER OLDUĞUNU VE
    İSTERSEM MUTLU OLACAĞIMI ÖĞRENDİM…

Mutlu Kalın

Alıntı

Sayfayı Paylaş