1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Saklı Ruh (12 Ağustos 2011 Cuma )

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve BeReNN tarafından 15 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. BeReNN

  BeReNN Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  30 Nisan 2011
  Mesajlar:
  8.805
  Beğenileri:
  501
  Ödül Puanları:
  5.330
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Yer:
  Istanbul, Turkey
  Banka:
  5.490 ÇTL
  [​IMG]
  Yönetmen: Antoine Thomas
  Senaryo: Mariano Baino Coralina Cataldi-Tassoni Alan Smithy Alana Smithy
  Oyuncular: Sean Clement Simone

  Gösterim Tarihi: 12 Ağustos 2011 Cuma


  Brian annesini henüz kaybetmiş ve kendisine bağımlıları iyileştirmek için deneysel çalışmaların yapıldığı bir sığınağın miras kaldığını öğrenmiştir. Brian işin altında kötü bir şeyler olduğunu fark eder. Buldukları gizli geçite korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalırlar. Brian'ın annesi bir alet geliştirmiş insanların bağımlılıklarından kurtulmalarını sağlamıştır fakat kurtulan her bağımlı insan etine aç mutant çocuklar haline dönüşmüşlerdir.


  Brian annesini henüz kaybetmiş ve kendisine bağımlıları iyileştirmek için deneysel çalışmaların yapıldığı bir sığınağın miras kaldığını öğrenmiştir. Brian işin altında kötü bir şeyler olduğunu fark eder. Buldukları gizli geçite korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalırlar. Brian'ın annesi bir alet geliştirmişinsanların bağımlılıklarından kurtulmalarını sağlamıştır fakat kurtulan her bağımlı insan etine aç mutant çocuklar haline dönüşmüşlerdir.
   

Sayfayı Paylaş