1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Saklı umutların güne çıksın, bahtınla buluşsun!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    İçimden geldiği gibi sesleniyorum
    Kalbimin sahibine yönelip derleniyorum, sessizce içerliyorum
    Çaresizliğme üzülüyorum, edepsiz halimle titreyip, kal etmeye azmediyorum
    Yarab sahibimizsin, sen hiçbir şeye muhtaç değilsin, niyazı bekleyen bir mihenksin

Kalbin nazargah olduğunu söyleyensin
    Zafiyet içinde olduğumuzu, hatalar içinde yol aldığımızı bildirensin
    Hatta aklımızı kullanamadığımızı söyleyensin, irade için azmi öğütleyensin
    Hanif kul olmamız için yol gösterensin, mağfiret içinde lütfeden ne güzel sahipsin

En yakınımızda bulunan vazgeçilmezsin
    Gaflet ve dalaletimizde ikaz eden, işaret taşlarını gözteren tek adressin
    Nefsimizi terbiye etmemizi, vakıalardan ders çıkartmamızı hassaten öğretirsin
    Ne kadar sabırlı bir yarsin, müddet-i nefese kadar bekleyen bir aşk-ı hakikatimsin

Kulun için gayret eden bir muhabbetsin
    Hata ve günaklarını affetmek için vesileler halk eden halin kendisisin
    Kanaati hakkıyla deruhte eden, sabır içinde kulunun tevbesini bekleyen zarifsin
    Halimiz aşikar,zafiyetlerimiz dinmez avuntular hep yüreğimizi yakar ki affedensin

Samimi olmamızı dileyen hakikatsin
    Vefayı öğreten en naif bir farksın, rahmetin adresini gösteren kanaatsin
    En sevgiğin hürmetine, razı olduğun kulların kadrince umutlarımızı kabul eyle
    Günahkarız, aklını hiç kullanmayan avuntularız ve yalnız sana muhtacız ,affeyle

Her lahza bübarektir, çünkü senindir
    Kadrine eriştiğimiz gecelerin hürmetine mağfiretinde esirgeme
    Ruhumuzun bizarlığını, kalbimizin halsiz ve şevksiz edebini, inşirahına ram eyle
    Her anımızda azmimiz senin için olsun,cehdimiz aşkınla buluşsun,ne olur esirgeme

Kanatsız bir kuş gibiyiz, çaresisiz
    Sanki mahzun nefesler gibi acziyet içinde kapına gelen sefiliz
    Elhak hakikatlerinden yıllarca habersiz birşekilde vakit geçiren biçareleriz
    Sen bilirsin, tevbe eden kulunu geri çevirmeyensin, çünkü sen bizim Rabbimizsin

Masum nefeslerin halindesin
    Ruhların müddetini bilen ve tayin eden bizzat malik olan sersin
    Ne kadar medhetsek ve bir ömür bahşetiğin nimetleri dile getirsek dilemezsin
    Sen sadakati ve nihayetin halisliğini dileyen Rabsin,mübelliği olan bir adaletsin

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş