Sallayıp kazanan Turkcell’lilere Dergilik’ten ek sürpriz hediye

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
494
Beğeniler
21
Yaş
30
#1
Türkiye'nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Dergilik, kullanıcılarına çok özel hediyeler kazandırmaya Haziran’da da sürdürüyor. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden “Salla Kazan Kampanyası”na katılanları, kazanacakları hediyelerin yanı sıra Dergilik uygulamasında da sürprizler bekliyor. Nisan ayından bugüne kadar kampanyaya katılan 1 milyon’dan fazla Turkcell’li kazandıkları sürpriz hediyelerin tadını çıkarıyor.Her ay kullanıcıların karşısına farklı sürprizlerle çıkan Turkcell Dergilik, Haziran ayında da özel bir kampanyayla şaşırtmaya devam ediyor. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan Kampanyası’na katılanları, kazanacakları hediyelere ek olarak Dergilik uygulamasının da özel sürprizleri bekliyor. Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform Dergilik uygulamasının bu sürpriziyle birlikte Haziran ayı boyunca çok daha fazla içeriğe ulaşma şansı mümkün.Yayın sayısı 1500’e yaklaştıTürkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan “Dergilik” hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturmayı sürdürüyor. Öyle ki açıklanan rakamlara göre, uygulama aracılığıyla Mayıs ayında 3.4 milyon dergi ve 777 bin gazete okunmuş durumda. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar, 2018 başından bu yana yaklaşık 21 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaştı.


Bu rakamlarla birlikte ülkemizde yayıncılık sektörünü de canlandıran Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Mayıs’ta Dergilik ailesine katılan 1000’e yakın yabancı dergileriyle birlikte, uygulama üzerinden 1400 dergi ve 95 gazete ile toplam 1500’e yaklaştı, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi. Mayıs 2018 itibariyle Dergilik uygulaması 7.3 milyon kullanıcı sayısına ulaştı.


Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.
 

AybüKe

Korkunun da Ecele Yok ki Faydası!!!
V.I.P
Katılım
8 Ock 2018
Mesajlar
2,566
Beğeniler
2,151
Şehir
Ruhlar Aleminden
#2
Benim tek ilgimi çeken internet hediyeler arasında ihtiyaçta oluyor ama kaç aydır israrla vermiyor bende artik sallamiyorum
 

doxa

En akıllı deliniz.
Özel üye
Katılım
16 Mrt 2016
Mesajlar
357
Beğeniler
449
#3
İnternet vermesi gerekirken vermiyor o yüzden sallamıyorum.
 
Top Bottom