1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Samsung Galaxy Core Advance

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve aslann tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL

Önümüzdeki ilkbaharda Samsung yeni bütçe dostu akıllı telefonunu sunacak. Bu akıllı telefon dış görünüşü ile geçen yılın amiral gemisi Galaxy S III’e çok benzeyecek.

Samsung sadece üst seviye cihazlar değil, aynı zamanda bütçe dostu cihazlar da üretiyor. Şirket yakın zamanda şirket Samsung Galaxy Core Advance kod adlı ucuz akıllı telefon çıkarma niyetinde.
    Yeni ürün Samsung Galaxy S III'ün daha düşük fiyatlı bir versiyonu olacak. Dış görünüşü ile üçüncü nesil amiral gemisi telefona çok benziyor.

Samsung Galaxy Core Advance, 480 ? 800 piksel çözünürlüklü 4,7 inç dokunmatik ekranla donatılmış ve 1,2 GHz çift çekirdekli işlemci ile çalışıyor. 1 GB RAM'e sahip olan telefonun depolama alanı ise 8 GB. Dahili belleği arttırmak için bir micro SD desteği olup olmadığı ise henüz belli değil.
    İşletim sistemi ise Android 4.2 Jelly Bean olacak.

Söylentilere göre, yeni bütçe dostu akıllı telefonun resmi tanıtımı önümüzdeki yılın ilkbaharına planlanıyor. Fiyatı ile ilgili kesin bir bilgi yok. Fakat cihazın koyu mavi ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğinin olacağı şimdiden belli.

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    sevmiyorum seni samsung,sevemiyorum :( bir xperia değilsin anla bunu,seninle aramızda hiç bir şey olamaz,üzgünüm,ışıkları kapat ve git :P

sevmediğim tek marka akıllı telefon konusunda :)

Sayfayı Paylaş