1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Samsung Galaxy S 3 Sms sorunu

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Bugün karsılastım bu sorunla. Sms yazıp göndermeye kaltığımda mesajı MMS olarak göndermeye çalışıyor. Mobil verisi açık değilse açana kadar mesajı bekletiyor. Acaba yeni bir güncelleme sorunumu yoksa bayağıdır varda ben yenimi fark ediyorum. (Sms uzun zamandır kullanmıyordum.)

2. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Samsung Galaxy S3 e güncelleme geldi ama Türkiyede şuanda yüklenmiyor sanırım.(Sürüm yükseltmek için güncelleme.)Güncelleme sorunu değildir.

Mesaj ayarlarından MMS Uyarısı diye bir kutucuk var (Mod MMS olarak değiştirildiğinde uyar diye birde o kısmın üstünde Oluşturma modu var Tıkladığında serbest kutucuğun işaretli olması gerekiyor bunlardan kaynaklanabilir.

3. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Biraz araştırdım. Ve güncelleme ile alakalı olmadığı ortaya çıktı. Ayarlarımı konturol ettim herşey normal. Birşeyi farkettim bu olay sadece uzun bir mesaj yazıldığında oluyor. Demekki daha önce uzun mesaj yazmamışım ve bu yüzden farkedememişim diye düşünüyorum. :)

4. mihrimah
    Dalgın

mihrimah turquoise Özel üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    nikomedia
    Banka:
    3 ÇTL
    aynı sorunla ben de karşılaştım çok uğraştım ama çözemedim çözen varsa bilelim :)

5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Çözüm mesaji kısa tutmak olarak buldum ben. Gerçi SMS yi nadir kullanıyorum. Birçok mesaj gönderme programları çıkınca SMS unutulur gibi oldu.

Sayfayı Paylaş