1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sana muhtaç

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Jandi_46 tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Jandi_46

Jandi_46 yağmur misalii

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    980
    Banka:
    2 ÇTL
    Dün kafam çok karışıktı iş yerinde sorunlar vardı ve ben kafayı yemek üzereydimm.
    Her kese çattım sinirlendimm ve Gece oldu heryer karanlık ve sesizdi o an sana ulaşttım sanada kızdım sonra mesaj attım bekledim dönmeni.
    Ama sen dönmedin billiyormusun dün geçe sana çok muhtaçtım ama sen yoktun herşeyi düşündüm ölmeyi bile ne ağlıyaçağım bir omuz nede sevdiğim adam yoktu yanımda billiyorum uzaktasın ama keşke yanımda olduğunu hissettirseydin bana..
    Sevmek bumu dedim kendimçe ben mi yanlış bilmişim dedim seni suçlamadım hatayı kendimde aradım bak sana yine kızamadım bir söz varddır unutma
    bir insan ben üzüntülüyüm veya sevinçliyim dediğinde değilde
    karşısındaki her durumda yanında olduğunda mutlu ollurmuş ...
    şimdi sadece düşünmekteyim sevgi neydi ne demekti diye

2. abinserkan
    Düşünceli

abinserkan Katılımcı

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    830
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun luyum ben gardaş :)
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgi diye birşey yok bu sevgi denen şey insanların birbirini kandırması yok oyle bişe

Sayfayı Paylaş