1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sanal Ask

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Hazangülü tarafından 7 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    İnternette dolaşırken sohbet için girdiğim bir sitede merhabayla başlamıştı her şey...

Ne kadar zaman oldu bilmiyorum. Sana mail yazmadığımın farkında bile değilim. Sadece okurken çok anlamlı bulduğum ve etkilendiğim şiiri paylaşmak istedim... Sakın anlam çıkarmaya çalışma...

Sevdiğim bir yazarın kitabını okurken ağladığımdan bahsetmiştim hoş bir yazışmanın ortasında. Ocaktı, geceydi, sendin, bendim, bizdik. “Tamamen ruhuma hitap ediyor sanki beni anlatıyor ne hoş yazmış” demiştim. Sen "Sadece şiir o, ben hiç ağlamam" demiştin bilgisayarın soğuk ekranında. Oysa ben o an, sana ağlıyordum o dizelerde... Sonra o duygular yerini zamana bıraktı ve zaman kim bilir şimdi kimlerde ne duygular yaşıyor.

Her neyse konuyla hiç alakası yok sadece bir andı ve geldi geçti . Sen Ümit Yaşar Oğuzcan'ın şiirlerini seviyordun ben seni... Uzun süren bir gece sohbetinde bir şiir yazmıştın bilgisayarımın penceresine. 13. mektuptu şiirin adı. Hızlı akan yazışmaları kopyalayıp bir klasöre yapıştırmıştım sessizce.

Kötü bir büyü esti sonrasında. Açmıyorum yazıştığımız sözcükleri, dokunmuyorum koşa koşa gidip aldığım kitaba. Şu günlerde kitap okumaz, müzik dinlemez oldum. Çok severdim arabayla dolaşmayı, caddeye çıkmayı. Şimdi yürümek bile istemiyor canım. Sık sık nette dolanıyor, eski maillerini okuyor ve zaman zaman ağlıyorum. Sadece uyumak ve hayatı unutmak istiyorum. Hiç yaşanmamışcasına, hiç başlanmamışcasına... Sensiz kaldığım, sesini duymadığım, bilgisayarın tuşlarına dokunmadığım günler var etrafımda. Yeni güne daha iyi olmak için başlıyorum ama... Her günüm can sıkıntısı ve mutsuzluk. Yüreğim daralıyor sessizliğinde... Ne bir mailin geliyor ne de yanımdan bir dakika bile ayırmadığım telefonuma mesaj. Mutsuzlukla günü kapatıyorum, sensizlikle sabaha doğuyorum. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Yapılabilecek hiç bir şey yok...

Zaman her zaman olduğu gibi bu duygularında üstesinden gelecek. Kendimi iyi hissettiğimde hoş mailler yazarım belki. Kusuruma bakma... Oysa ilk gecemiz. İnternette dolaşırken sohbet için girdiğim bir sitede merhabayla başlamıştı her şey.

Yeşim Şahin, İstanbul

2. şukufe

şukufe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    280
    Meslek:
    sekreter
    Yer:
    izmir
    Banka:
    0 ÇTL
    İnsanı hüzünlendiren bu tür yazıları da nerden bulursunuz bilmemki......oofff.....oooff...Paylaşım için teşekkürler İlayda...

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Begendigine sevindim kardes ama sunu unutma Insan isteyince bulur Herdayim

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Hüzünlerin de yeri var nasılki sevinçlerin olması gerektiği gibi. Hoş bir yazı. Güzel bir yazı.

5. şukufe

şukufe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    280
    Meslek:
    sekreter
    Yer:
    izmir
    Banka:
    0 ÇTL
    Haklısın da....Her istediğin de, olmuyor ki...

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Olmasa bile hayat bu olmayanlarla güzel biliyor musunuz? Düşünsenize her istediğinizin olduğunu. Mücadele etmek için hiç bir hedefin kalmadığını ???

7. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Sunuda unutmayalim Her istedigini elde edersen yasamin tadi kalmaz yasamak icin ulasmak icin biraz caba biraz Gayret göstermeli ama ne olursa olsun yinede ulasilmaz bir parca olmali insanin hayatinda yasamak mucadele icin ugrassin istedigini cabuk elde edersen hic birseyin tadi kalmaz

8. şukufe

şukufe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    280
    Meslek:
    sekreter
    Yer:
    izmir
    Banka:
    0 ÇTL
    Zor elde edilen şeyler güzeldir belki... Ama,ömrün sınırlı olduğu da unutulmamalıdır...

9. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Bir gerçek varki ne kadar gerçekleşmesi doğal hayata nazaran zor olsa da internet aşkları yaşanıyor. Farklı bir güzelliği var belki de. Ben çözemedim şahsen...

Ama yukardaki satırlar da anlatılanlar bana hiç yabancı değil...

Offf yaa nerelere gittim böyle :)

10. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Hic birzaman Yasadigin birseyi cözmeye calisma Cözmeye calisirsa cikamasin onun icinden kafan karisir . Sanal ask guzeldir yasayanda yasatanda cok önemlidir

Sayfayı Paylaş