1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sanal Kütüphane

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve sherry tarafından 19 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Çevrimiçi kütüphane ya da e-kitap katalogları alışık olmadığımız birşey değil ama burada bana bazı şeyler daha ince düşünülmüş gibi geldi. Şu anda bünyesinde 6bin'den fazla kitabı barındıran site akademik makale ya da kitaplar için oldukça iyi bir kaynak olarak görünüyor. Özellikle ingilizce eğitim gören üniversiye öğrencileri için çok faydalı bir kaynak diye düşünüyorum.Siteye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. qillamall

qillamall Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    GüZeL Bişiydir HeRaLDe..SaĞoLaSan..

3. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    qillamall açıkcası yukarıda yapılan yorum benim hiç hoşuma gitmedi. " GüZeL Bişiydir HeRaLDe.." yazılmış, bu cümleden anlaşılan verilen site incelenmemiş, ihtimallere dayalı bir yorum yapılmış. Buradaki amaç nedir bilmiyorum. Lütfen emeğe saygı gösterelim. Her konunun altına yorum yazmak zorunda değiliz, ilginizi çekmiyorsaya incelemeyebilirsiniz ve tabiki yorumda yapmazsınız. Bence konuyu ekleyen için bu içerikte bir yorum, hiç yorum yapılmamasından ya da olumsuz bir yorum yapılmasından daha üzücü durum. Ayrıca Türkçe konusunda biraz daha duyarlı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş