1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sanki aşılmaz yoldayım, garip bir diyardayım!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Kimim, nereye gidiyorum
    Hangi emel veya hülyanın yolcusu olmak için yol alıyorum
    Neye mükredirim, kader muvanesinde nasıl bir akide üzerindeyim, ne kadarbilinçliyim
    Boş ver dediğim, yaşamak için yalın bir tekdüzeliği seçtiğim karmaşanınniçin netliğinden çok beri ve biçareyim

Yanıma kim geldiyse
    Derdi ve elemi içini titreten bir haldeyse, vurgun yemiş bir nefesse
    Nasıl bir iştiyakla ve hassasiyetle onu dinlerim, duygulanır boyunbükerim, çareyse
    Neden insanlar bu kadar bedbin ve bizar bir yüreğin yorgunluğunda yığılıpkalıyor, her canı en yakını sanıyor ve yakarıyor, keder dinecekse

Bir bankta yalnız oturuyorum
    Bir genç bayan ve annesi yanıma oturdular, elbette rahattılar
    Çaresiz yüksek sesle konuştukları için anlatılanları duymak zorundakalıyordum
    Hayıflandım, nezaketi ve edebi nasıl aradım, insan bu kadar futursuzolmamalı diye çaresiz kalktım ve ayrıldım

Akşam çalışmamı yapıp ayrıldım
    Raylı sistem vağonunu bekliyordum, geldi ve yorulduğum için arandım
    Nihayet bir genç halimin aksettirdiği vaziyeti anlamış olmalı ki yerverdi, teşekkür ederek biraz canlandım
    Ve fakat sonraki duraktan binen üç genç kız, ayakta ve aralıktakonuşuyorlardı, okadar dalmışlardı ki, kimsenin rahatsız olabileceklerikonusunda duyarlı değildi, kendi adıma utandım

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş