1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sarışın Deyip Geçmeyin

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    Delikanlı uçakta, güzel bir sarışının yanına düşmüş. Hemen sarkmış sarışına; "Yan yana otururken muhabbet edilirse seyahat çok kısa sürer, hadi konuşalım" demiş.

Sarışın okuduğu kitabi yavaşça kapatarak "ne üzerine konuşmak istersin?" demiş.

Delikanlı "valla bilmem ki...Mesela nükleer enerjiye ne dersin?"

Sarışın; "enteresan bir konu, olabilir, ama önce sana bir soru sorayım... At inek ve geyik aynı şeyi yerler... yani ot.... Ama çıkartırlarken geyik küçük parçalar halinde, inek lappadanak parçalar halinde, at da pişmaniye topları gibi çıkartır. Neden olduğunu biliyor musun ?"

Delikanlı; "valla en ufak bir fikrim yok" demiş.

Bunun üzerine sarışın; "Henüz bi boktan bile anlamazken nükleer enerjiyi nasıl tartışabileceğini zannediyorsun ?"

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Vantrolog, eline geçirdiği kukla ile konuşuyor ve aptal sarışın fıkraları anlatıyormuş.

Gösterisi biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yüksek sesle,

- Affedersiniz !

Bu çıkış üzerine vantrolog ve kalabalık durmuşlar ve sarışına bakmaya başlamışlar. Sarışın,

- Görüyorum ki, sarışınların ne kadar aptal olduğuna dair şakalar yapmaktasınız. Peki söyler misiniz, bu kanıya nereden vardınız ? Tek suçumuz saçımızın rengi mi yani? Sizin bu yaptığınız ırkçılık olmuyor mu? Kadınların bir çoğunun sarışın olduğu ülkelerdeki kadınlara hakaret etmiş olmuyor musunuz? Tanımadığınız bu kadar kadına ettiğiniz hakaretler sizi rahatsız etmiyor mu? Söyler misiniz?

Bunun üzerine vantrolog çok mahcup ve üzgün bir yüz ifadesi ile,

- Şey, özür dilerim. Sadece şaka yapıyordum. Eğer sizi…

Sarışın vantrologun sözünü kesmiş,

- Ben sizinle konuşmuyorum bayım. O elinizdeki küçük terbiyesiz adamla konuşuyorum! Siz savunmayın, o cevap versin!..

Sayfayı Paylaş