Sarışın Fıkralar

emre

Katılımcı
Katılım
20 Hzr 2006
Mesajlar
129
Beğeniler
0
Şehir
schweiz
#1
kilodum yokki
birgün bir kiz mini etekle gezerken alti kisiyi top oynarken görmüs erkekler o kizi gördügünde topu agcin tepesine atmislar ve kizi cagrmislar. bize bu topu yukardan alirmisin, alirsan sana 100 tane seker veririz demisler. kiz yukari tirmanmis erkeklerde altina bakmis. kiz topu verdikten sonra eve gitmis. annesi sormus ki kizim bu sekerleri nerden buldun?
erkekler bana dediki bize bu topu alirsan sana seker veririz. annesi demiski kizim onlar bir tek seni kilotunu görmek istediler. anne benim kilodum yoktuki!!!
 

emre

Katılımcı
Katılım
20 Hzr 2006
Mesajlar
129
Beğeniler
0
Şehir
schweiz
#2
zeki insancıklar

Birgün iki sarısın bardan cıkmıslar ve arabanın anahtarını arabada unuttuklarını farketmişler.sonra biri bir tel bulup arabanın kapısını açmaya çalısıyormus diğeri ise etrafı izliyormus
sonra yagmur baslamıs ve etrafı izleyen sarısın diğerine demişki;
hadi çabuk ol yağmur basladı ıslanıyorum ve saçım bozuluyo demiş
diğeri dönüp demişki
arabaya binsen ne farkedecek ki ARABANIN ÜSTÜ AÇIK
 

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,245
Beğeniler
126
#3
Ucuz ve tatlıMüller akşama doğru Hamburg’da bir otele yerleştikten sonra, sokağa çıktı. Geceyi eğlenerek geçirmek istiyordu. Bir taksiye bindi, şofor sarışın ve güzel bir kızdı. Ona: - "Beni bu gece en ucuz ve en tatlı eğleneceğim bir yere götürün," dedi. Şoför kız: - "En ucuz ve en tatlı…", dedi ve hareket etti.
 

Benzer konular

Top