1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sarışınlar erkeklerin yardım etme hevesine katkı sağlıyor

Konusu 'Makaleler, Araştırma Yazıları' forumundadır ve Suskun tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Fransız Bretagne-Sud Üniversitesi araştırmacılarından Nicolas Gueguen, çekicilik ve kur üzerine bir araştırma yaptı.

Araştırmaya göre erkekleri cezbetmede sarışınlar, esmerlere göre daha fazla şansa sahip... Gurguen, hepsi doğal koyu kahverengi olan 20’lerinde beş kadınla yaptığı incelemede, beş kadından farklı renkteki peruklarla otostop çekmeleri istedi. Otostopçular çok bilinen bir yolda sırayla durdu... Motosiklet kullanıcılarının durmasını sağlamaya çalıştı. Her kadın üç peruk kullandı. Sarı, koyu kahverengi ve siyah... Katılımcılardan her 40 arabada bir peruğu değiştirmeleri istendi. Arabalar durduğu sırada da hangi peruğu giydikleri not alındı. Testin sonunda araçlar yüzde 18 sarışınlar, yüzde 13 ise koyu kahverengi ve koyu renk saçlı kadınlar için durdu. Gueguen sarı saçın erkeklerin yardım etme hevesine katkı sağladığı görüşünde...

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Öyleymiş bende az önce erkeklerin sarışınları daha çok beğendiği hakkında bir yazı gördüm ..:)

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Bir de sarışının adı var derler :D Demek ki neymiş peruğu da varmış :D

Sayfayı Paylaş