1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şarj aletine gerek kalmayacak

Konusu 'Yeni Teknolojiler' forumundadır ve aslann tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL

Artık akıllı telefonlarınızı şarj edebilmek için şarj aletlerine ihtiyacınız kalmayacak. DuPont Yapı Çözümleri birimi ve Powers Matters Alliance’ın (PMA) üzerinde çalışmaya başladıkları yüzeyler, akıllı telefon ve tabletleri üzerine konduğu anda şarj etmeye başlayacak.
    Mutfak, toplantı odası, hastane gibi yerlerde kullanılabilen sentetik granit yüzeyli teknolojik tezgahlar özellikle şarjı çok hızlı biten akıllı telefon kullanıcıları için önemli bir çözüm olabilir.
    Konuyla ilgili konuşan PMA başkanı Ron Resnick “Kablosuz güç aktarımındaki bir sonraki adım, onun mobilya çözümlerinde kullanılan yüzeylere yerleştirilebilmesidir,” dedi.
    DuPont Yapı Çözümleri Uluslararası Pazarlama Direktörü Ruslan Yusupov ise “Kablosuz güç aktarımının, günümüz mobil toplumu için gelişimin temeli olduğu görüşündeyiz” diye konuştu.

2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL
    Sarj aleti tezgahtan daha pratik bir şey, güldüm bu habere. Ne kadar iyi olursa olsun güldüm yani.

3. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Öyle deme düşünsene telefonu koyuyosun bir yere kendiliğinden şarj oluyor.Hem şarj etmeyi unutmaz insan devamlı şarjı dolu olur :)

Bir de bu şekilde şarj aleti çıktı seversin sanırım

4. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL
    Hiç anlamam yeni şeylerden. Klasikten şaşmam.
    Ve ben bir insanın telefonu sarj edecek diye koca bir tezgah alacağını sanmıyorum.
    Alacak olanlar ve alanlarda güle güle kullansın.

Sayfayı Paylaş