1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Satış Tamam Memleket Süt liman - Yılmaz Özdil

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.781
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    383 ÇTL
    Satış tamam memleket süt'liman - Yılmaz Özdil [09.04.2010]

Duydun mu lan, Rıdvan Tanju'yu dinletmiş, şeytanekon olmuş" filan derken, öbürü de "vay be, n'oluyo lan memlekette" diye şaşırırken, Samsun Limanı'nı sattılar iyi mi!

(Diyeceksiniz ki, o liman zaten iki sene önce satılmamış mıydı? Satılmıştı ama, ah o Danıştay yok mu Danıştay, durduruyordu... Anca iki sene durdurabildi. İttir kaktır sattılar.)

Mustafa Samsun'a bi varacak ki "özel mülkiyettir" levhası, girilmez... "Madem öyle, Ordu Limanı'na yanaşalım" dese... Satıldı. "Çek Trabzon'a" dese, satıldı. Rize? Gitti. Hopa? Çoktan. Dön Sinop'a? Satıldı. Peki ya Ereğli? Geçmiş olsun. "Yarımca da mı yoksa?" Yarımca da.

Bana millete ait liman bulun kardeşim" dese, Anadolu'ya Karadeniz üzerinden ayak basabilmesi mümkün değil maalesef... "Öbür tarafa giderim anasını satayım, Tekirdağ Limanı'na çıkarım, oradan yüze yüze karşıya geçerim" dese... Satıldı.

"Kır dümeni Ege'ye" dese... Dikili, İzmir, Kuşadası, Marmaris'ten haberi yok tabii garibimin, komple.

"İlk hedefiniz Akdeniz'dir, ileri" dese... Antalya gitti, Alanya gitti, Mersin gitti, İskenderun gitti, boydan boya... "Ana olmuyorsa, yavruya çıkayım" dese, Talat itiraz eder, BM filan der.

Demem o ki... İsmet araya girip "illa millete ait olsun diye tutturma, liman limandır, çıkalım gitsin işte" diye ikna etmezse, Mustafa'nın işi zor.

NOT:
    "Bir numara" belli oldu...
    Ergenekon'un bir numarası.
    Taraf'a baktım, yok.
    Sabah'a baktım, yok.
    Atlamışlar haberi...
    İhbar edeyim bari.
    Çarşamba günü Adana'da 4 yaşlı Arap taylarının katıldığı Ergenekon Koşusu yapıldı... Kim "birinci" oldu biliyor musunuz?
    Özdil :)

2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    Şimdi bir şeyler söyleyeceğim ama ağır olacak, en iyisi susayım. Teşekkürler Kırmızı, güzel yazı.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Yılmaz Özdil fena dokunduruyor takip ediyorum düzenli olarak köşesini ama duyan kim????

4. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Ben de bişeyler demek istiyorum ama tutuyorum kendimi ya sabır deyip.... :@

5. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.781
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    383 ÇTL
    Duyanlar yine sen ben..diğerlerinin umrunda değil...anlama konusunda özürlü bir milletiz...

6. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    anlamak konusunda özürlüyüz ama anlasak bile bu sefer kör olma konusunda ısrarcıyız...

7. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Hiç bir zaman susma taraftarı olmamak gerekir... Aslında herkes görüyor ve aslında herkes duyuyor biliyormusunuz. Yaratılan korku insanları görmemeye ve duymamaya ve hatta konuşmamaya zorluyor. Oysa ki bizler emperyalizme kafa tutmuş korkusuzca KURTULUŞ SAVAŞI vermiş ve kazanmış bir milletin torunlarıyız.(dık)

8. kısacaben

kısacaben Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Yılmaz Özdil farkı :)

Sayfayı Paylaş