1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

SBS Tarihleri Açıklandı

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 28 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2013 yılına ilişkin sınav takvimini açıkladı.

MEB'in sınav takvimine göre, 8. sınıflar için Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ile Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı 8 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilecek.

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı, 5, 6, 7, 9, 10 ve 11. sınıflar için ise 9 Haziran 2013 tarihinde yapılacak.

Açıköğretim Lisesi ve Açık İlköğretim Okulları

MEB, SBS dışında açıköğretim lisesi ve açıköğretim ortaokulu, mesleki teknik açıköğretim, mesleki açıköğretim lisesi okulları ile motorlu taşıt sınavları ve bazı kurumların sınavlarını da düzenliyor.

Sınavlar ve tarihlerine Bakanlığın ''http://www.meb.gov.tr/'' internet sitesinden ulaşılabiliyor.

Sayfayı Paylaş