1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Secde Nereye Götürür Alnını?

Konusu 'Genel Dini Konular' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Yüzünü toprağa sür şimdi Evine dön Sılana koş SUBHANE RABBiye'l -a'la ''SEN varsın SEN a'lasin Eksiklikten uzaksın, noksanlıktan muallAsın, kusurdan mukaddessin Kusur bende Benden yana eksiklik Bende saklı acizlik Bende bekler fakirlik Yalnız SAN'a muhtaç olma zenginliğimdir secdem Yalnız SAN'a kul olma şerefimdir secdemiYYAKE NA'BUDU Sultanlığımdır secdelerim Varlığımı huzurunda sıfırladığım andır SEN'in şah damarı yakınlığından kalbimin yakınlıklar emdiği andır, ruhumun muştular bulduğu demdir Miracımın kab-ı kavseyni secde Beni aradan çıkardığım yerdir secde Dediğini yapıyorum, secde edip yaklaşıyorum SAN'a yaklaşıyorum Tüm uzaklıkları uzaklara bırakıyorum
    Tüm aldanışları tuzaklarda bırakıyorum

Yüzümde secdelerimin izini bırak ey RABBim
    Alnıma rahmetinin nefesini bırak ey RABBim
    KALBime En Sevgili’nin aşkını bırak ey RABBim
    Secdemden dirilt beni
    Secdemde öldür beni
    Secdemde durut beni
    Secdemde doğrult beni
    Dua ile

2. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri: