1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

SecurityKISS Tunnel Sansüre Son

Konusu 'Program Download' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    SecurityKISS Tunnel, youtubede ki karşımıza çıkan "yükleyici bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı" sorunu için ve sansüre uğramış bir çok siteyi (İllegal vs) kolaylıkla açmamıza yardımcı oluyor. Programın kullanımı çok kolay olsada ben yine sizler için bir video çektim. İşte video

download[at]securitykiss.com Mail adresi bu. Bu adrese boş bir mesaj yolladığınızda size indirme adresi geliyor.

veya [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] buradan indirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Camtasia Studio videoları harika @SizinSesiniz. Program tanıtımları için sanırım ekran görüntüsü alma konusunda üstüne yok. Yavaş yavaş ben de karıştırmaya başladım programı, işlemler son derece kolay yapılabiliyor.

Üstelik direkt youtube hesabına bile gönderebiliyorsun videoyu. İlgilenen arkadaşlar olursa yakında programın tanıtımını da yaparız. Kimbilir youtubede bir sürü Cerezforum.com logolu video olur. Şu an sanırım 20-30 tane kadar var.

Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  3. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Teşekkür ederim. @YoRuMSuZ abi. Güzel bir program. Onu karıştırarak en fazla 3 gün içinde çözebilirsin. Eğer isteyen arkadaşlar olursa programı paylaşabilirim...

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş