Seda Sayan, Erol Köse nin yüzüne tükürdü!

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,740
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#1
Günay Restaurant'ta düzenelenen Cenk Koray'ı anma gecesinde skandal... Önce şarkıcı Seda Sayan'ın küfürlü ve tükürüklü saldırısına uğrayan herkesle kavgalı menajer Erol Köse, çıkışta da meslektaşı Stelyo Pipis'in adamı tarafından yumruklandı. Sosyal paylaşımsitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla birçok ünlüden tepki görenmenajer Erol Köse, dün gece Günay Restaurant'ta düzenlenen ‘Cenk Koray Ekran Ödülleri' gecesine katılınca ortalık karıştı. SAYAN'IN ÇILDIRDIĞI AN
Geceye katılan Seda Sayan, Twitter'a çıplak fotoğraflarını koyan Köse'yi görünce sinirli bir şekilde üzerine yürüdü. “Şerefsiz herif. Hangi yüzle buraya geliyorsun? Senin .... s...., o.... çocuğu!” diye küfürler ettiği duyulan Sayan, önce suratına tükürdüğü Erol Köse'ye çantasıyla da vurdu. Seda Sayan'ımasasına toplanan gazetecilere şikâyet eden Köse, “Seda Sayan, bana, aileme, sülaleme hakaretlerde bulundu. Ben oturduğum yerden bile kalkmadım” dedi.

Daha sonra Seda Sayan ödül almak için sahneye çıkarken, Erol Köse de Günay'dan ayrıldı. Kapıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Köse, o sırada menajer Stelyo Pipis'e dönerek “Kameralar önünde şov yapıyorsun” diye bağırdı. Bunun üzerine Pipis'in yanında çalışan Osman adlı genç, Köse'ye yumruk attı. Arbedede gömleği yırtılan Köse, yanındakilerle birlikte aracına binip olay yerinden uzaklaştı.

NE OLMUŞTU?
Sayan, geçmişte çekindiği bazı fotoğraflarını Twitter'daki hesabında yayınlayan Köse için 'örtülü şantaj' ifadesiyle 100 bin TL'lik manevi tazminat davası açmış ve mahkeme kararıyla Erol Köse'ye "Twitter'da Sayan aleyhine yorum yapmama yasağı" koydurmuştu.

Köse ise "Seda Sayan'nın görselleri bütün ana gazetelerin arşivinde vardır. Özel çekim değil, gizli kamera görüntüleri değil" diyerek yayınlamaya devam etmişti. Bunun üzerine Sayan pes etti ve 139 bin takipçisinin bulunduğu 'KADIRGALISS' hesabından 'Bu kadar pisliğe itibar
edilen ortamda daha fazla bulunmak istemiyorum. Sizi seviyorum. Hoşçakalın" yazarak Twitter sayfasını kapatmıştı.

Tartışmadan sonra Seda Sayan'ın yapacağı açıklama merakla bekleniyor.


TWITTER'DA TEPKİLER
Bu arada Seda Sayan'ın takipçileri, "Ellerine sağlık Seda Sayan" adında bir sayfa oluşturdu ve burada olayla ilgili görüşlerini yazdı: İşte o görüşlerden bazıları:

Erol Köse'nin kafasına çanta geçiren Seda Sayan. Çantaya yazık olmuştur.
İyi yapmış Seda Sayan, ne de olsa Kadırgalı
Oh iyi olmuş
70 milyon kişinin yapmak istediğini yapmış
Seda Sayan'ın ellerini öpeceğim
Seda Sayan'a destek, ellerine sağlık

Erol Köse, magazin dünyasıyla ilgili pek çok iddia ortaya atmasıyla yeniden gündeme gelmişti. Erol Köse'nin saldırıdan dolayı davacı olacağı söylendi.

KİMLER ÖDÜL ALDI?
'Gerçek Hayat Dostları' Onur Ödülleri: Gönül Yazar ve Adnan Şenses
En İyİ Kadın ve Erkek Sanatçısı Ödülleri: Demet Akalın ve Ferhat Göçer
En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: Ayça Bingöl
En İyi Erkek Oyuncu Ödülü: Erkan Petekkaya aldı.
En İyi Gündüz Kuşağı Ödülü: Seda Sayan
En İyi Erkek Sunucu: Beyazıt Öztürk
En İyi Kadın Sunucu: Oylum Talu
En İyi Eğlence Programı: Metin Şentürk ve Doğa Rutkay
En iyi Haber Sunucusu: Ali Kırca
Sinemada En İyi Kadın Oyuncu: Demet Akbağ
En İyi Dost Ödülü: Zerrin Özer
En İyi Magazin Programı: İkinci Sayfa
Yılın Dizisi: Öyle Bir Geçer Zaman ki
Altın Ekran Ödülü: Cemile Kutgün
En İyi Proje Ödülü: Hakan Eren

HABERTÜRK
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,464
Beğeniler
8,983
Takım
GALATASARAY
#2
Hala bu tüpleri gündemde tutuyorlar ya ona yanarım. Ne işi var ekranlarda Hülya Avşar, Seda Sayan vb kişilerin anlamıyorum. Sadece cinselliği ve sansasyonel yanlarını kullanarak götürüyorlar işi.
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,247
Beğeniler
426
#3
Acayip tvde yaptığı sabah böcügü tarzı tutmadı herhalde seda sayanin. şimdi kendi programında artistlik yapar diğer kanallarda bol bol gösterince millet meraktan e bir bakim der. biraz fazla mi komplo teorisi oldu benimkide :-)
 

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Katılım
8 Ekm 2011
Mesajlar
10,020
Beğeniler
3,354
#4
Konuya o kadar yabancıyım ...Verebildiğim tek tepki bu...=BB
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,464
Beğeniler
8,983
Takım
GALATASARAY
#5
Yoo hiçte olmadı. Artık bunlar zamanında biriktirdiklerini ya da kullandıkları zengin birilerinin paraları ile sansasyon satın alıp işlerini götürmeye kalkan tipler. (Bir ara dönme biri vardı adı SİSİ, sansayon fiması kurmuştu. Gidiyosunuz abla benim şöyle bir sansasyona ihtiyacım var diyosunuz. Pazarlık yapılıyor objektifler ve kameralar hazır zaten. Bomba patlatılıyor) Gündemde kalmanın sırrını çözmüş olmaları bana göre tek becerileri. Bu seda sayan ve hülya avşar resmen midemi bulandırıyor.
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,248
Takım
GALATASARAY
#6
Erol Köse'nin de bunlardan aşağı kalır yanı yok bence:)
Medyada kuyruğuna basmadığı kimse kalmadı :D
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,464
Beğeniler
8,983
Takım
GALATASARAY
#7
Al birini vur ötekini. Sanatla gündeme gelebilme aşamalarını çoktan aştık biz. Sansasyon seven bir milletiz ve bunlar da bunun gayet farkında :)
 

Benzer konular

Top