1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şehidin Gözyaşları

Konusu 'Ne Mutlu Türküm Diyene' forumundadır ve poLyanna tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. poLyanna

poLyanna Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İyiLer Diyarı :)
    Banka:
    5 ÇTL
    Vatan borcu: her gencin 20 sine sırtını dayadıgında önce vatan sonra atam diyebildigi gurur verici bir boyun borcudur. geride gözü yaşlı hasret dolu kalpler bırakan asker belkide dönmemeye gidiyor. askerin son bakışı ne annesinde nede ailesinde bir tap düşmesine sebep oluyor,,
    gürcan son olarak diyorki annesine:
    anne vatan borcu demek, namus demek, ben namusumu korumaya gidiyorum. olurya ,eger şehitlik mertebesine erirsem yada oglun şehit oldu derseler sakın aglama, feryadı fügan içerisinde agıt yakma, gurur duy oglunla, başını dik tutki, oglunu vuran teröristler, senin bu alnı yerde görmesinler ,senin bu halini gördükçe onlar alçalsın

biz türküz anam ,türk dogduk bu topraklarda türk olarak ölecegiz eger ben ölürsem şunu bilki bir asker ölür ama bin asker kalır geride gerekirse ölürüm. ölümden korksak türk oldugumuzun ne anlamı kalırki. ama şehitlik mertebesi demek ne kadar güzel bir şey. neyse anne ben gidiyorum vatan bana ailem sana emanet anne hakkını hellal et .

Sayfayı Paylaş