1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sehit Babasinin Istegi

Konusu 'Ne Mutlu Türküm Diyene' forumundadır ve wien06 tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL

SEHITLER ÖLMEZ

3. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    hocam gerçektende şuan daki duygularımı ifade edemiyorum yok böle bişey az önce sevgi hocamla da bi polimiğe girdik buda yaranın üstüne tuz oldu bu dilekçe acaba sevgi hocamı mı haklı çıkartıyo yoksa beni mi bilemiyorum ama şunu biliyorum ki 70 milyonun içinden 1000 tane böle baba çıksa bu ülke bu hale gelmezdi benim sölemek istediğim buydu birey olarak bişeyler yapmalıyız belki şehit babasına engel olunmuş önemli değil düşünüp hareket etmesi önemli

sizinle yaşadığım bi olayı paylaşmak istiyorum ben bu olaylardan çok etkileniyorum yine böle şehit ahaberi okudum öleden sonralarıydı biraz uzanayım dedim uymuşum rüya görüdüm rüyamda bi oteldeyim otelin balkonuna çıktım dışarı baktım ki aşada biraz asker var sanki askeri birliğin içi gibi bir anne alıyo evladını görmüş sarılıp ağlıyo balkondan bağırdım ana nie ağlıyon bak oğlun askerlik yapıyo sen neden ağlıyon dedim uyandım uyandığımda gözümden yaş akıyodu :S

tşk paylaşım için

4. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Rüyan gercekten güzel ve anlamli bir rüya insallah hayirlara vesile olur.

Sevgi hocamla girdigin polemigin detaylarini bilmiyorum. Ama sunu söyleyebilirim malesefki milletce böyle olaylara gösterdigimiz tepkiler sadece sözde kaliyor. Hatirlarsin Hirant Dinkin öldürülmesinden sonra bir anda medyanin söyledigine göre milyonlar sokaga cikip(Istanbulda) biz ermeniyiz diye özel hazirlanmis dövizlerle yürüyorlar peki soruyorum bu en son SEHIT verdigimiz(17 SEHIT) olaydan sonra kac kisi sokakta yürüdü(Istanbulda)
    Yine bugün bir haber okudum Istanbulda olmus sözde it sürüsünün basi olan cakalin yakalanmasinin yildönümünü protesto etmek icin is yeri ve dükkanlara köpek sürüleri saldirmis topu topu 100 köpek.
    Diyoruzki tahriklere gelmiyelim ama bu kadarda olmaz 100 köpek cikip hemde Vatanimizin en güzel yerlerinden biri olan Istanbulda bunu yapiyorsa oradaki diger Türk vatavdaslarininda bu olaya bir tepki koymalari gerekir. Illaki bu tepki it sürüsünün yaptigi gibi etrafa zarar vermekle olmaz inaninki bir 50 kisi karsilarina cikip siz ne yapiyorsunuz dese bu köpekler kacacak yer arar.

ISTE ASAGIDAKI ÖRNEK BU OLAY YURT DISINDA VE EYLEMI GERCEKLESTIREN BIR TÜRK KADINI

Kutlu naaşına yemin olsun,hesap soracağız!
    Dökülen Türk kanına yemin olsun,hesap soracağız!
    Naaşının sarıldığı sancağa yemin olsun,hesap soracağız!
    Ardında yürüdüğümüz davaya yemin olsun,hesap soracağız!
    Gök girsin, kızıl çıksın!Canının ve kanının hesabını soracağız!

Ağlamayacağız,güldürmeyeceğiz!
    Yas tutmayacağız,bileneceğiz!
    Yıkılmayacağız,indireceğiz!
    Vazgeçmeyeceğiz,yürüyeceğiz!

5. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    helal olsun o kadına çok doğru wien hocam sadece lafta bişeyler sölüyoruz ama hepsi bu başka yok sevgi hocamlada girdiğim polemik Aktütün karakolunda ki saldırıda çocuun söledikleri konusunda

Sayfayı Paylaş