1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sehit Ogretmenlerimiz

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve wien06 tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    24 KASIM bildigimiz gibi ogretmenler gunu burdan tum ogretmenlerimizin gununu kutlarim.Ama unuttugumuz bir sey daha var belki saniyorum cogumuz unutmamisizdir SEHIT OGRETMENLERIMIZI cunku onlar bu vatanin cocuklarini vatana yararli bir birey olarak yetistirmek icin ister dogu ister bati olsun gorev aski ile oralara gitmislerdi ama malesef gorevlerini tamamliyamadan hain terore SEHIT dusmuslerdir.
    Benim edindigim bilgiye gore 150 SEHIT OGRETMENIMIZ var.Asagidaki linkte bu SEHIT OGRETMENLERIMIZ icinde resimlerini buldugum ogretmenlerimiz anisina bir video klip yaptim bakarsaniz sevinirim.
    Onlar bu vatanin gelecegi ugruna sehit oldular.
    ALLAH hepsinden razi olsun mekanlari CENNET olsun.

LINK:
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

NOT:Adrese tikladiginizda acilan sayfadaki yesil okun uzerine tiklarsaniz video oynamaya otomatik olarak basliyacaktir.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.906 ÇTL
    Hocam dosya indirilebilir durumda. Bahsettiğiniz şekilder indirilebiliyor ancak şu an siteden kaynaklanan nedenle download çok yavaş olduğu için bitmesini bekleyemedim. Geç vakit tekrar deneyeceğim. wmv formatında bir çalışma. Bunu YouTube'ye gönderebilirsiniz.

Teşekkürler emeğinize sağlık.

Sayfayı Paylaş