1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şehit Öğretmenlerimiz

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 13 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.830 ÇTL
    Her dönemde şehir olan öğretmenlerimiz oldu ancak Doğu Anadolu'da şehit olan öğretmenlerimizin sayısı eğitim şehitleri içinde % 99 gibi bir rakamı kapsamakta. Hem doğudaki geri kalmışlıktan bahsedip hem de eğitim ordusu mensuplarını birer birer katletmenin çelişkisini kimse vurgulamaz nedense.

Ateş düştüğü yakar, biz de araştırma sonuçlarına göre gerçeğimiz olan Türk Milleti'nin herşeyi 20 gün içinde unuttuğu gerçeğinden hareketle eski söylemlerimize devam ederiz.

MEB bu konu ile ilgili olarak şehit öğretmenlere ithafen (1998 yılına kadar) bir web sitesi hazırlamış, sayfa üstünde aşağıdaki flash sunum dosyası mevcut.

Ruhunuz şad olsun eğitim ordusunun güneş saçan neferleri. Güneşinizi söndürenlere lanet olsun.

Siteyi ulaşmak için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]tıklayın.

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Hepsini SAYGIYLA anıyorum .......

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Yetim kalan çocuklara ve geride kalan ana babalara oluyor olan
    Ateş düştüğü yeri yakıyor diyorlar ya çok doğru.
    Belki okullarda bi öğretmen gidiyor yerine yenisi geliyor başka bi eğitimci geliyor
    Ama o evlerde kalan boşluğu dolduracak hiçkimse gelemez malesef o boşluk hiçbirzaman dolmaz
    Sofrada boşalan o yeri kimse dolduramaz..

Allah rahmet eylesin.. Ve o sofraları boş bırakanları Rabbim bildiği gibi yapsın..

Sayfayı Paylaş