Seks Yaşamınızı Bitiren Şeyler

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1


Seks yaşamınızda yolunda gitmeyen birşeyler mi var? Partnerinizin istekleriyle ilgili düşünceleriniz seks yaşamınızda yıkıcı olabilir mi? Panik yapmayın, bunların hepsi önlenebilir. Eğer eskiden olduğundan daha iyi bir aşık olmak istiyorsanız yaptıklarınızdan suçluluk duymayın ve yapabileceklerinize bakın.

1. Mide bulantısı

Çoğu insan oral seksin heyecanlı olduğunu düşünür. Bununla birlikte partnerin oral seks teklifini reddetmenin de bağışlanamaz olduğunu söylerler. Oral seks yapmak istemiyorsanız bunu partnerinize söyleyin ancak artık sizinle olmak istemeyebileceği riskini göz önüne alın.

2. Deneme korkusu

Partneriniz bayan garson ya da aktör gibi giyinmenizi ve ona kur yapmanızı mı istiyor? Bu tür farklı deneylere ne kadar açıksınız. Eğer değilseniz ve partneriniz bu konuda hayalperest biriyse bu nedenle seks yaşamınız rutinleşebilir. Eğer onu kaybetmek istemiyorsanız seks sırasında konuşmalar, rol üstelenmeler gibi isteklerini bir kere de olsa deneyebilirsiniz.

3.Bedeniniz zayıfsa


Çoğu kadın ilk orgazm deneyimlerini sessizce yaşamayı tercih eder, erkekler ise tam tersidir. Orgazmın seksin bir parçası olduğunu kabul edin ve orgazm olamıyorsanız farklı mastürbasyonu deneyin. Seks sırasında dikkatinizi neyi sevip neyi sevmediğinize verin. Seksle ilgili fantazilerinizi ya da sizi etkileyecek şeyleri düşünün. Gerçek şu ki 8 yıllık birliktelikteki seks ile 8 haftalık ilişkide birliktelik aynı olmayacaktır. Kendinizi sadece oluveren seksin büyüsüne bırakın. Kendinize nasıl iyi bakıyorsanız seks yaşamınıza da aynı özeni göstermeli, dinamik tutmalısınız.

4. Asla teklif etmiyorsanız

Eğer partnerinizin size seks yapmayı teklif etmesini bekliyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz. Güç sizde olduğu zaman eskisinden çok daha fazla seksi hissedebilir ve onun kıyafetlerini çıkararak heyecanlı saatler geçirebilirsiniz. O anda seks aklınızdan geçmese bile ilk hareketinizle karşınızdaki harekete geçebilir. Karışık dünyada vücutlarımız oldukça basit tepkiler verir. Dokunuşlar ya da hareketlerden etkilenir. Eğer düzenli olarak seks yaparsanız vücudunuz kendisini ona göre programlayacak, libidonuz yüksek olacak ve kendinizi seks yapmak zorunda hissetmeden seks isteği içinde bulacaksınız.

5. Rahatsız edici olmak

Yatak odanız savaş alanına dönmüşken kısa bir süre sonra kim ışığı açıyor ve süreci erken bitiriyor? Kim az erotikti diye yakınıyor? Gece uyku ya da başka gerekçelerle yanınıza sokulan partnerinizi geri mi çeviriyorsunuz? Bu tür davranışların üstesinden gelin. Kötü ağız kokusu, ter kokusu, seks sırasında konuşmak, potensiyel hastalıklar gibi rahatsız edici durumların üstesinden gelmelisiniz. Sorunlarınızı belirledikten sonra çözerek kaliteli bir seks yaşamına sahip olabilirsiniz.

 

Benzer konular

Top