1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seksi Oyuncak Bebeklerin Muhteşem Değişimi

Konusu 'Kadın' forumundadır ve dderya tarafından 20 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    Sonia Singh oyuncakların, çocuk gelişimi ve karakter oluşumu üzerindeki etkisine kafayı takmış bir sanatçı. Sonia, oyuncaklara üretim aşamasında yapılan makyajdan giydirilen kıyafetlere kadar birçok şeyin, gerek çocukların oynama şeklini gerek davranışlarını etkilediğini fark etmiş. Bunun üzerineBarbie bebekleri, seksi kadınlardan gerçek birer oyuncağa dönüştürmeye karar vermiş.
    İkinci el mağazalardan topladığı bebeklerin yüzlerine yapılan boyaları silip bebekleri tekrar boyayan sanatçı aynı zamanda annesine ördürdüğü kıyafetlerle de giydirmiş. Böylesine bir değişim gözümüze sokulmadıkça belki de farkına varamadığımız durum, öncesi ve sonrasıyla açık bir şekilde ortaya çıkıyor. Bebeklerdeki bu değişimin çocukları nasıl etkilediği de çok çarpıcı. Çocuklar bebeklerle oynarken, artık sadece onların güzellikleriyle ve kıyafet değiştirmekle ilgilenmiyorlar. Bunun aksine hayallerinde kampa çıkardıkları bebekleriyle daha özgür düşünüyorlar.

KıRMıZı, _nehir_ ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Banka:
    90 ÇTL

KıRMıZı, _nehir_ ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.
  3. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.804
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    744 ÇTL
    Çok önemli bi adım olmuş tüm barbilere uyarlansa keşke
    böyle çok daha sevimli olmuşlar bayıldım :)

_nehir_ ve dderya bunu beğendi.
  4. dderya
    Ayyaş

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Banka:
    90 ÇTL
    20-30 yaş gençleşmiş bebekler :D

şaka bir yana, küçücük kızlar yetişkin görünümlü, daha doğrusu makyajlı ve seksi bebeklerle oynayarak büyümeye özeniyorlar, çocukluklarını derinden hissedemiyorlar.

ben de öyleydim, büyük kızlara özenirdim hep. Şimdi ister istemez ben de büyüdüm ve tüm çocuklugun seksist çağrışımlar ve oyuncaklarla dolu olduğunu anlıyorum.
    keşke öyle şirin bebeklerle olsaydı da, çocuk bedeninin ve yüzünün nasıl güzel olduğunu zamanında anlasaydık

_nehir_ ve SAHRA_BUSE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş