Seksin Faydaları ( Seksin Yararları )

Katılım
15 Ekm 2010
Mesajlar
389
Beğeniler
1
#1
Seksin faydaları ndan biri de cildi gençleştirmenizi sağlar. Kadınların vücudunda bulunan östrojen hormonu sek yapılırken yoğun derecede salgılandığından dolayı cildi gençleştirici özelliğe sahiptir.

Düzenli seksin faydaları vücut güzelliğinizi sağlar. Bunu partnerinizle girmiş olduğunuz çeşitli yatak pozisyonları ile vücudunuzu daha da düzenli hale getirebilirsiniz.

Düzenli Seksin faydaları, denildiğinde ayrıca nefes kontrolünüzü arttırarak bronşlarınızı büyüterek ciğerlerinizi genişletir ve daha rahat nefes alabilirsiniz. Bunu sağlayan ise seks yapılırken adrenalin hormonunun yoğun şekilde salgılanarak meydana getirdiği nefes alıp verme hızıdır.

Düzenli seksin yararları, Düzenli seksin yararlarından bir tanesi de moralinizin yüksek olmasını sağlamaktır. Cinsel ilişki sonrasında eşlerin birbirine olan saygısı ve sevgisi artar.

Canınız seks yapmak istemese bile düzenli seksin yararları akışını bozmamak adına seks yapılmaya devam edilmelidir.

Düzenli seksin faydaları ile göğüslerinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre ayda 3 kereden az seks yapan kadınların daha fazla göğüs kanseri olma riski olduğu meydana çıkmıştır.

Düzenli seksin yararları vücudunuzdaki kireçlenmeleri engeller ve eklem yerlerinizdeki oluşacak kireçlenmeleri engeller.

Düzenli seksin faydaları evinizin huzurunu sağlar.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,829
Beğeniler
9,445
Şehir
Antalya
Takım
GALATASARAY
#2
Zaten insanlar seksi anlık ihtirasları için değil de yukarıda anlatılan faydalı bilgiler için seviyor :)

Teşekkürler bilgilendirme için :)
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
62,042
Beğeniler
6,305
Takım
GALATASARAY
#9
Hangi insan sağlığı için bunu yapıyordurki inanmam ben buna :D
 

Benzer konular

Top Bottom