Sel Vodafone'u Böyle Bastı

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
İstanbul'da 32 kişinin ölümüne neden olan sel felaketinde Vodafone binası da zarar gördü. Selin meydana geldiği 9 Eylül'de gün boyu hizmet veremeyen Vodafone'un binasını sel sularının doldurması güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı...
Vodafone'un İkitelli santrali, 32 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan selde büyük hasar gördüğü. Şirket yetkilileri, 80 çalışanın bulunduğu Basın Ekspres yolundaki santral binasının tamamen kullanılamaz hale geldiğini belirtti.

Yetkililer, "IT ve telekomünikasyon sistemimizde geri döndürülemez tahribatlara sebep olan afet sonrasında bu santralden hizmet verdiğimiz ve abonelerimizin yüzde 20'sini oluşturan İstanbul Kuzey Batı ve Trakya bölgesindeki toplam 3 milyon 800 bin abonemizin iletişimi etkilenmiştir. Yoğun çalışmalar sonucu abonelerimizin konuşma problemi giderilmiştir." ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, santrale sel sularının dolması güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

(Cihan)

[ZL]1147148[/ZL]​

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
bende duymuştum böyle bişey yaptıkalrını son anda o zaman binları yğmalaynlardan ne farkımız kalırdı dimi:)

e-PaCk

Forum Gururu
evet ben de o santralden hizmet alan kullanıcılardından biriydim. saolsunlar özürlerini dilediler keratalar. ekimde de bir ya da iki gün boyunca sınırsız konuşma hakkı verdiler. ben pazarlığa oturmayı düşünmedim değil aslında bir hafta falan yapsınlar yahu ne o öyle bi gün çocuk mu avutuolar :P

zevzek

zevzek®
Özel üye
evet ben de o santralden hizmet alan kullanıcılardından biriydim. saolsunlar özürlerini dilediler keratalar. ekimde de bir ya da iki gün boyunca sınırsız konuşma hakkı verdiler. ben pazarlığa oturmayı düşünmedim değil aslında bir hafta falan yapsınlar yahu ne o öyle bi gün çocuk mu avutuolar :P
demekki neymis bi yussuz ben deilmisim :)