1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sel Vodafone'u Böyle Bastı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve yeşüLL tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    İstanbul'da 32 kişinin ölümüne neden olan sel felaketinde Vodafone binası da zarar gördü. Selin meydana geldiği 9 Eylül'de gün boyu hizmet veremeyen Vodafone'un binasını sel sularının doldurması güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı...
    Vodafone'un İkitelli santrali, 32 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan selde büyük hasar gördüğü. Şirket yetkilileri, 80 çalışanın bulunduğu Basın Ekspres yolundaki santral binasının tamamen kullanılamaz hale geldiğini belirtti.

Yetkililer, "IT ve telekomünikasyon sistemimizde geri döndürülemez tahribatlara sebep olan afet sonrasında bu santralden hizmet verdiğimiz ve abonelerimizin yüzde 20'sini oluşturan İstanbul Kuzey Batı ve Trakya bölgesindeki toplam 3 milyon 800 bin abonemizin iletişimi etkilenmiştir. Yoğun çalışmalar sonucu abonelerimizin konuşma problemi giderilmiştir." ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, santrale sel sularının dolması güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

(Cihan)

[ZL]1147148[/ZL]​

2. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    Vodafone zarar görmüş olmalı bayağı, çünkü o 2 gün tanıdıgım biri 0 kontürle sınırsız konustu :D

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Bu şimdi mi söylenir.Alla alla.:D

4. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    Bende gün sonu ögrendim.. hem haram olurdu herhalde biz bulaşmayalım en iyisi :) :v

5. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    bende duymuştum böyle bişey yaptıkalrını son anda o zaman binları yğmalaynlardan ne farkımız kalırdı dimi:)

6. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    evet ben de o santralden hizmet alan kullanıcılardından biriydim. saolsunlar özürlerini dilediler keratalar. ekimde de bir ya da iki gün boyunca sınırsız konuşma hakkı verdiler. ben pazarlığa oturmayı düşünmedim değil aslında bir hafta falan yapsınlar yahu ne o öyle bi gün çocuk mu avutuolar :P

7. zevzek

zevzek zevzek® Özel üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    19 ÇTL
    demekki neymis bi yussuz ben deilmisim :)

8. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Yahu olayı dramatik hale getirmeyin.Espri yapıyorum.Vodafone hattım bile yok.:)

9. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    abi şaka yaptığınızın farkındayım ben genel olarak söyledim dramatize etmek için değil:)

Sayfayı Paylaş