1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Selamlar Bişi Soracaktım

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve timkuyt tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. timkuyt

timkuyt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    selamlar ben size bi konu hakkında bişi sorcaktım

ben nasıl hosting ve domaın satısına baslayabılırım kendıme ait sunucum olmasını istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

not:hostcuların verdigi bayiliklerden degıl kendıme ait sunucu olcak

tşk ederiz

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Kendine ait domain ve host istiyorsan firmalar dışındada edinebilirsin. Satışını istiyorsan bayilik alırsın ama internette yepyeni bir alan adı yaratmaksa niyetin com net vesaire gibi bu imkansız gibi kardeş :) Kendi sunucunu istiyorsan diyelim ki bir site açtın host şirketleri sen pcni kapatsanda açsanda 7-24 ziyaretçilerine hizmet verir ama kendi sunucunu yaratacaksan sunucu bilgisayarın 7-24 açık duracak ki ziyaretçilerin girdiğinde site kapanmayacak. Sunucu hizmeti vermek istiyorsan satış istiyorsan önce sağlam bir pc daha sonra [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sunucu satışlarını incele, alan adı ve host bayiliği veren şirketlerlede görüş. Umarım soruna cevap olmuştur. Karışık oldu baya sanırım :)
    Kolay gelsin...

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Hocam gerçekten geniş bir pazar payın yoksa bu olaya girmek risktir. Sunucu kiralayarak yapabilirsin bunu Almanya ve Amerika lokasyonlu sunucular daha ucuz. Bu tarz bir olaya girmeden önce bayi olayı ile başlasan iyi olurdiye düşünüyorum. Anladığım kadarı ile konu hakkında fazla bilgi sahibi değilsin ki sunucu yönetimi de kolay birşey değildir.

Sayfayı Paylaş