Selfile (Özçekim) için saç tarağı

Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,713
Beğeniler
8,954
Takım
GALATASARAY
#1
Selfieciler (Türkçe adıyla özçekim) sınır tanımıyor. Bunun farkına varan girişimciler özellikle bayanların ilgisini çekecek bir ürün geliştirildi. Tarağın üzerine akıllı telefonunuzu yerleştirip özekim yapabiliyorsunuz.

Teknoloji dünyası birbirinden orijinal ürünlerin yanısıra bir o kadar da garip ve belki de anlamsız çözümler ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer bizlere merhaba diyen ürün bir saç fırçası. Daha doğrusu akıllı telefonunuzu üzerine oturtabileceğiniz, selfie çekebileceğiniz ve saçınızı da tarayabilen bir fırça modeli.


Daha doğrusu akıllı telefonunuzu üzerine oturtabileceğiniz, selfie çekebileceğiniz ve saçınızı da tarayabilen bir fırça modeli.

Görünüşte sadece bir saç fırçasına benziyor. Selfie Brush adlı ürün aslında JD Beauty Group’un benzeri ürün segmentinden ikinci modeli.


Akıllı telefonunuzu yerleştirebileceğiniz arayüz, ses ve güç düğmeleri için de ayrı ayrı bölmelere sahip.

Genişletilen ve yeniden elden geçirilen bu ilginç model Apple iPhone 6 ve Galaxy S4 gibi akıllı telefonlara da uygun hale getirilmiş.Toplamda 144 mini tarak iğnesine sahip olan Selfie Brush ile saç taramak dışında, adından da anlayabileceğiniz gibi selfie’ler çekebiliyorsunuz.Aksesuar üzerinden konuşma yapmak da mümkün.

Bu garip ürünün fiyatı ise online satış platformlarında 14.99 dolar olarak belirlenmiş.

Kaynak: SDN
 
Top