1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sen beni öldürüyorsun...

Konusu 'Aşk' forumundadır ve ~meLek~ tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ~meLek~
    Cadı

~meLek~ GalataSaray'ım

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    3.330
    Meslek:
    Öğrenci (:
    Yer:
    Napcan geLcenmi ki?
    Banka:
    109 ÇTL
    Sen Beni Öldürüyorsun..
    Ne zaman canım sıkılsa, gitmek isterim uzaklara
    Ne vakit seni düşünsem ki düşünmesem olmuyor
    Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin
    Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin

Ne hayalin terk ediyor beni ne de geriye tek bir umudum kaldı. Yine de ne zaman bir şiir okusam mısralarındasın. Ne zaman bir şarkı dinlesem hala sözlerindesin. Bir kitap okuyorum dökülüyor sayfa aralarındaki kurumuş kır çiçekleri. Uzanıp alamıyorum düştüğü yerden. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun?

Ne kadar kaçsam kendimden, bir o kadar yakalanırdım
    Ne kadar seni istesem, sen hiç yanımda olmazdın
    Gözyaşı biriktirdim, gözyaşım ince sızı
    Düşündüm de bir zaman, bunu ben hak etmedim

Ne garip bir hayat bu yaşadığım, bir papatya falı gibi; mutluyum/mutsuzum diyerek koparıyorum hayatımın sayfalarını tek tek. Tüketiyorum yaşamı, tükeniyorum ağır ağır. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun?

Her limandan bir gemi, alır götürür beni
    Hayal bu ya üstelik, gitmeler üzer bizi
    Geçmiyorsam içinden, sevemedim bu fikri
    Gidiyorum inadına, al aşkını ver beni

Öyle çaresiz hissediyorum ki kendimi. Yine yağmur olup yağsan diyorum avuçlarıma, filizlense yine yok olan umutlarım. Yine geceler boyu bıkıp usanmadan yazsam, duvardaki gölgelerde seni bulsam, gözlerim kapansa senin sıcaklığın kaplasa bedenimi. Ama olmayacak biliyorum. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun?

Sen beni öldürüyorsun
    Sen bunu bilmiyorsun
    Sen beni öldürüyorsun
    Sen bunu hep yapıyorsun

Geceler büyüyor içimde, bir de yalnızlığım. Yıkılan umutlarım, hayallerim de terk ediyor artık birer birer. Gecenin koyu ve can yakan karanlığına inat bir tek çocuk bakan gözlerin terk etmiyor beni. Sen beni öldürüyorsun ve bunu hep yapıyorsun

Alıntı

Sayfayı Paylaş