1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sen Giderken...

Konusu 'Şiir' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    Soğuk bir kış günü gelişinle ısınan kalbim bu yaz mevsiminde gidişinle tir tir titriyor
    gittin işte bende ne varsa alıp uzak diyarlara tek bir umut bırakmadan sessizce gittin
    sustum gidişinin ardından yumruklarımı sıktım avuclarımı kanattım şu acıya dayanamayan dişlerimle
    kac kez dudaklarımı patlattım hüznü dağları cıldırtan gözlerimle kac kez yanaklarımı ıslattım
    hiç birini bilmedin hiç birini görmedin
    haberin yok sen gittinde ben kac kez öldüm kimsesiz cenazemi kimsesiz mezarlara kac kez kendı omuzlarımda taşıdım
    hayattan silinmiş kendi suretimi kendim gömdüm
    sen gittin ya
    ardından
    gözlerim hep kapıda kulagım her seste keske bir gelebilsen senı nasıl sevdıgımı bılsen hasretın uykularımı bolerken
    seni kaybetmenın korkularını bir yenebilsem ah yenebilsem
    sen gelsen
    artık karanlıkla örtüyorum üstümü yapayanlız bir ıslaklıkta yalpalanmıs ruhum yavas yavas sönmekte olan bır mum alevı gıbı sonuyor
    bir güneş bekliyorum pencereme doğacak şu karanlık dünyamı aydınlatacak yani sen güneş olsan bir gelsen boynunu bükmüş butun cıceklerım canlansa
    ruhum hayat bulsa.........olmazmı
    hayat hep masallarla dolu sende bende birer masaldık sen masalınıda alıp gittin ama benim masalım hala devam edıyor kötü kalpli cadı yardımsever kral kurt
    cücelerdevler falan yok bu masalda bir tek ben varım bir tek ben kaldım ve ıcımde butun masallardan buyuk bır sevda
    yoksun gittin işte
    ama hala çok güzel hakkında düşünmek
    sen gittin diye tek bir damla vazgeçişim olmadı senden
    beklıyorum bırgun belkı gelırsın diye belkı hiç gelmıceksın belkı benim masalımda kötü sonla bitecek belki sonsuza dek karanlık sonsuza dek soguk sonsuza dek yanlız olacak ruhum
    ama hala cok güzel bekleyebilmek seni
    ve ölürcesine sevmek

Sayfayı Paylaş