1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sen Ve Ben

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Hazangülü tarafından 7 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Gecenin karanligi bana o kadar sey düsündürüyor ki; anlatamam. Hatalarim, pismanliklarim, düsünceler içinde savas veriyorum. Bir de özlemlerim var tabi.. Benim özlemim gelecegim ve gelecegimin içindeki sen. Ama farkli seyler yaziyoruz. (Sen ve Ben)

Evet bana göre çok büyük bir ask yasiyoruz. Fakat beraberinde korkular var. Hani çok deger verdigim bir sey olur ve sen ona özen gösterirsin. Adeta varligin, bütün huzurun ona baglidir. Bir süre sonra ona bir sey oldugunda ise artik hayatinin bittigini düsünürsün. Ben daha önce yasadim bunlari sevgili! Acisi çok büyük... Seni kaybetmeyi düsürdüðümde de ayni aciyi çekiyorum. Artik anladin mi seni ne kadar büyük bir askla sevdigimi?

Baksana bu sessizlik, bu karanlik, bir de sensizlik neler yazdiriyor bana.. Öyle þeyler var ki içimde.. Bunu ben bile bilmiyorum. içimde bir seyler korkutuyor belki de beni.. Beynimi tirmaliyor artik yasadiklarim. Dünya böyle bütün hiziyla dönüyor. Ne kadar bize yavas gelse de..

2. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.239
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    845 ÇTL
    Çok güzeldi teşekkürler ilayda

Sayfayı Paylaş