1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seni andım, hicrana kandım, halime inanamadım!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Bilmiyorum ne yapmalıydım
    Nasıl bir kimlik ile karşınaçıkmaya hazırlanmalıydım
    Hangi vebalin, zafiyet içinde ki mecalin, yüzümü kızartanzamanın
    Mizanıyla huzuruna çıkmalıydım, kahır içinde ki bedbahtlığımı ne yapmalıydım

Neden aldanmak için adanıyorum
    Kinayeler içinde yol alıyorum, avunmayı neden sayıyorum
    Korkuları ve asabiyeti kalbimde taşıyorum, ölüme sadece hüzünle ve hazincebakıyorum
    Niçin muhakeme ve idraki hakkıyla halimin veçhesiyapmıyorum, her gün kabahat içinde uyanıyorum

Sual ediyorum vefa kat içinden çıkamıyorum
    İnanıyorumlakin kimi aldatıyorum, sanmak üzere bir yanılgıyla yol alıyorum
    Geceleri ve yalnızlığınesir eden gerekçeleri içim burkuyor, gözyaşlarıo an durmak bilmiyor
    Tutkularım, heveslerime yön veren nefsim, irademi aczi yeteterk ettiren mecalim yüzüme çarpıyor

Artık yolun sonuna geldik, biliyorum
    Her lahzada kapımın açılacağınainanıyorum ve öylece çırpınıyorum
    Nazarlar çaresiz kaldı, hazan sinemde yaşadı, umut hangi baharın şevkinde bahtıma sürurkattı, yokluyorum
    Sukut ederek, yalnızlığınibret işaretlerindetitreyerek, bilinç tazelenmesi olan, tövbe istiğfarızikrederek, tefekkür edip yakarıyorum

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş