1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Seni Anlatmamı İsteseler

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Defne tarafından 20 Ekim 2006 başlatılmıştır.

 1. Defne

  Defne Aktif

  Katılım:
  8 Haziran 2006
  Mesajlar:
  422
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  630
  Banka:
  37 ÇTL
  Benden,seni anlatmamı isteselerdi,bir yürek anlatırdım içinde içinde koskacaman bir dünya,dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan.Deselerdi yaz onu;yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarnıçlarında yuvarlanan aşkları.Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar,yüreğim yorulup duruluncaya kadar.

  Deselerdi çiz onu;çizerdim dünyayı,dünya her tarafı yedi veren gülleri,yedi renk açan en mevsimsiz çiçeklerin nakışlı oyalı özenli bir dünya ve korkardım kendi çizdiğim dünyaya dokunmaya,korkardım çiçeklerin yaprakların solmasından.

  Deselerdi kim O?

  Oderdim O işte yüreğinde deryaları taşıyıpta tek bir dünyalıya konuşamıyan,o sınırsız sevgi deryasında yelken açıp giderken sevgisini utangaç kişiliğine gömen biri.

  Ve O derdim;

  beni sabahlara kadar kendisini düşünmek zorunda bırakan insafsız biri. O konuşsa yüreğindeki allı tebessümlerde kaybolurdum,konuşsa yanmadan yıkılmadan söndürürdü beni derdim.Sigaram tiryakisi olduğum içkim kadar başımı döndüren,görmediğim kadar özlediğim,özlediğim kadar dokunamadığım,dokunamadığım kadar ürkek….

  Ve O derdim;

  yaşayıpta yitirdiğim değil yaşamayıpda bilmek istediğim,konuşmasını beklediğim kızıl dudaklarına hasretlendiğim hasreti ile eridiğim,yanımda iken bile özlediğim gittiği yolu kıskandığım aydınlık günlerini aradığım.

  O derdim….
   
  KıRMıZı bunu beğendi.
Benzer Konular
 1. sessiz gemi
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  2.461
 2. KıRMıZı
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  831
 3. BeReNN
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  993
 4. KıRMıZı
  Mesaj:
  5
  Görüntüleme:
  1.892
 5. KıRMıZı
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  378
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş