1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim.

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve Papatya tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.751
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.863 ÇTL

Zeki Müren'in harika parçalarından biridir
    Ve aynı zamanda eski sevgiliye içli bir sitemdir.

2. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.217
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    728 ÇTL
    Kahramanımız genç ve yakisiklidir, askerden yeni dönmüs tekrar eski isinde çalismaya baslamistir. Hayati sevmekte ve ileriye daima umutla bakmaktadir. Bir gün evinden çikip ise giderken bir evin penceresinde genç bir kiz gözüne ilisir. Birden afallar. Aman Allahim o ne güzellik.
    Masum bir yüz, kalem kaslar, badem gözler,lepiska saçlar sanki tanrinin isi gücü yokmus da durmus bu kizi özene bezene yaratmis.
    Birden içinde birseyler kipirdar ve yildirim aski bu olsa gerek diye düsünür. Bütün gün boyunca kizin hayali gözlerinin önünden gitmez ve aksami iple çeker. Aksam eve dönerken kiz yine pencerededir ve manali manali kendisine bakmaktadir. Belli ki kiz da kendisine karsi birseyler hissetmektedir. O gece sabaha kadar kizin hayali ile yataginda bir saga bir sola döner ve gözüne uyku girmez.

Ertesi gün kararini vermistir. Bu dünya güzeli kizla muhakkak tanismalidir. Bütün cesaretini toplayip kizin bulundugu evin dibine yanasir ve kendisini takdim ederek telefon numarasini verir ve aramasini ister. Kiz gecikmeden arar kendisini ve uzun uzun konusurlar, birbirlerini tanirlar. Bir süre devam eden ve karsilikli sevgi görüsmelerinden sonra nihayet son sözünü söyler ve "benimle evlenir misin?" der.

İste o anda kizin konusmasi birden degisir ve hüzünlü bir sesle "Bu imkansiz, zira dogustan benim ellerim yoktur" der. Oğlan ne söyleyecegini sasirmistir, biran sessizce durur ve "Olsun ben yine de seninle evlenmek istiyorum, zira ben senin yüz güzelliginden ziyade ruhunun güzelligini sevdim" der. Kiz ummadigi bu cevap karsisinda gözyaslarini tutamaz ve oglanin gösterdigi bu fedakarliktan ötürü hüngür hüngür aglamaya baslar.

Artik telefon görüsmeleri daha bir bambaskadir ve Leyla ile Mecnun misali birbirlerini çilginca sevdiklerini sikca tekrarlarlar. Iste artik mucize baslamistir. Kiz bir gün uykudan uyandiginda ellerinin yavas yavas olustugunu görür. Bu sevginin bir mucizesidir. Kisa zamanda eller tamamen olusur ve normal hale gelir. Bunu artik sevgilisine açiklama zamani gelmistir.

O gün oglan isten dönerken pencerede bekler ve tam önünden geçerken coskulu bir sekilde oglana saslenir ve pencereden yeni olusan
    ellerini göstererek: "Bak sevgilim askimizin kuvvetinden bir mucize oldu ve ellerim çikti" der.
    İste o anda birden oglanin yüz ifadesi degisir ve dudaklarindan su sarkinin kelimeleri dökülür: SENI BEN "ELLERIN OLSUN" DIYE MI
    SEVDIM... ​

Daha önce de okumuştum yazıyı madem bu konu açılmış olaya birde işin komik tarafından bakalım :)

3. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Sevgilisinden kazık yiyen veya sevdiğini almayan erkek deyimi :)

Papatya bunu beğendi.
  4. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    Gece dinlenilesi favorilerimdendir..Hele Zeki Müren söylerse direk damardan eroin almış gibi olursun..

Sayfayı Paylaş