1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seni bir kalemde silmek

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Hazangülü tarafından 11 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Seni bir kalemde silmek kolay olsaydi,bir an bile durmazdim, silerdim seni,cekmezdim o aci veren sevgini...Seninle gecirdigim günlerin hatiri olmasaydi,düsmezdim umutsuzluga, anilari yasatmazdim...Seni yüregimden söküp atmak kolay olsaydi,bir an bile yüregimde tutmazdim...Sana verdigim deger olmasaydi,
    hicbir seyi umursamaz, hicbir sey icin caba harcamazdim...Senden vazgecmek kolay olsaydi,
    aramizdaki bütün köprüleri yikar, senden hemen uzaklasirdim...Sensizde mutlu olmak kolay olsaydi,
    bir damla bile özyasi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]...Yerini doldurmak kolay olsaydi,giderken ardindan böyle bakmazdim..

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Ne zaman yüreğimden silinmeye başlansa adın, sözlerinle kanatarak yeniden yazılıyor yüreğim boyunca... Sonra yeniden çiziliyor kalbime yüzün, ellerin... Yeniden başlıyorum seni sevmeye kaldığım yerden. Hemde hiç akıllanmadan ve tekrarla aynı yanlışlarımı. Beni üzeceğini bile bile, yüreğimi zırhından kurtarıp düşüyorum peşine yeniden... Sensizlik canımı öyle yakmış ki hasretinden daha büyük bir acı göremiyorum. Bu yüzden göze alıyorum tüm zorlukları... Sensiz mutlu olmaktansa seninle mutsuz olmak daha acısız geliyor kalbime. Ve işte yeniden başlıyorum seni sevmeye tükendiğim yerden. Ne kadar yaralansamda senin tarafından yeniden sunuyorum yüreğimi tüm çıplaklığıyla... Yeniden kanat istersen açık yaralarımı, yeniden savur sevdamı yangınlara... Korkusuzluğu sensiz kaldığım gecelerde öğrendim ben. Seni özlediğim anlarda tanıdım sabretmeyi... Sonunda yeniden düşeceksem yangınların koynuna, razıyım inanki ben. Bilsenki seninle her yer cennetin yolu, sensiz dünya benim olsa yine [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..].

3. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    çok güzel bi yazı yeşim ellerine sağlık

Sayfayı Paylaş