1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seni İstiyorum...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    SENİ İSTİYORUM!.. Akşam senin kollarında uyuyup, sabah kendi kollarım arasında görmek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Herkesin içinde el ele oturup, o güzel gözlerine gözlerimle "seni seviyorum" demek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Akşam öpücüklerinle uyuyup, sabah öpücüklerimle uyandırmak için..

SENİ İSTİYORUM!.. Ellerini okşamak vücudunu hissetmek tüm benliğimi sana vermek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Mehtabın altında sevişip, yağmurlu bir günde denize girmek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Sevgi selinde kaybolup aşk rüzgarlarıyla savrulup, mutluluğa erişmek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Gözlerimi kapayıp ellerim ve dudaklarımla seni ezberlemek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Gecenin bir yarısı uyandığımda seni yanımda görmek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Yalnızlar diyarında kaybolmamak, seviyor ve seviliyorum demek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Aşkı her an yaşamak, sevgi ağacının meyvelerini yemek için..

SENİ İSTİYORUM!.. Ağladığımda omzuna başımı koymak için..

SENİ İSTİYORUM!.. Yağmurun gürültüsünden korktuğumda, kollarının arasında olup korkmamak
    için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Her an seni yanımda görmek sevdiğimi söylemek için..
    SENİ.. YALNIZ SENİ İSTİYORUM..

-alıntı-

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer: