1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seni kazanmak......

Konusu 'Aşk' forumundadır ve yaren* tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Aşkım.. Bebeğim.. Canım.. Çarem.. Dünyam.. Eşsizim.. Fırtınam.. Geleceğim.. Hayat Arkadaşım.. Işığım.. İlkim.. Jokerim.. Kalp atışlarım.. Limanım.. Mucizem.. Nefesim.. Olmazsa olmazım.. Özlemim.. Pırıltım.. Rotam.. Sebebim.. Şansım.. Tılsımım.. Uğurum.. Ümitlerim.. Vazgeçilmezim.. Yaşama hevesim.. Zaferlerim..

Aşkımsın.. Bunun ötesi yok, bunu açıklayacak başka bi kavram da yok.

Bebeğimsin.. Bir anne, bebeğinin üzerine nasıl titriyorsa, ben de sana öyleyim. Gözümden sakınıyorum seni.

Canımsın.. Evet sen canımın canı, kanımın kanı, yüreğimin yüreği, nefesimin nefesisin.

Çaremsin.. Her derdimi bir şekilde seninle çözüyorum. Senin sevgin bana güç katıyor.

Dünyamsın.. Mutluluğum, hüznüm, tebessümüm, acım; hepsini, herşeyi sende yaşıyorum. Sen minicik ama kocaman dünyamsın benim.

Eşsizim.. Sen teksin işte.

Fırtınam.. Hayatıma girdiğin ilk zamanlarda sevdan başımı öylesine döndürdü ki, fırtınam oldun. Beni ordan oraya sürükleyip sersemlettin.

Geleceğim.. Bunca zaman yalnızdı bu ruh. Dile kolay 19 sene ama artık sen varsın, sen geleceğimsin.

Hayat Arkadaşım.. Bir insanın hayatında; anne,baba ve kardeşlerinden sonra en önemli şahıstır eşi. Sen de benim için bu çekilmezi hayatta arkadaşım olacaksın inşallah.

Işığım.. Seni ilk tanıdığımda dipsiz bir kuyudaydım sanki. Kapkaranlık, soğuk bir kuyu.. Sen benim ışığım oldun. Hem de ışıkların en güzelisin. Çünkü sadece doğru ve güzel olan herşeyi aydınlattın bana sevgin ve güveninle.

İlkim.. Sanırım anladın bunu, hayatımdaki bütün ilklere sen sahipsin ve unutma! İlkler iz bırakır ve iz bırakanlar da unutulmaz.

Jokerim.. Hayat bazen kafa bulur ya bizimle ya da kafa bulduğunu zanneder. İşte sen kaybettiğimi sandığım o anlarda hep yanımda oldun, sayende yeniden kazandım, jokerim oldun.

Kalp Atışlarım.. Bu kalp sensizken atmaya korkuyor. Sen benim kalbimin en heyecanlı, en hızlı, en yavaş ritmisin. Yaşamam için gereklisin.

Limanım.. Çaresizce yüzerken hayat denilen bu koca denizde, sığınacak bir liman bulamamıştım o amansız fırtınalarda. Ama sen çıkageldin, limanım oldun, sana sığındım.

Mucizem.. İnanılması güç olaylardır mucizeler ve gerçek ötesi varlıklar olur o mucizelerde. İşte tıpkı sen! Hayat bana senin gibi bir mucize sundu. Anladım ki ben özelim, seni yolladı Tanrım bana.

Nefesim.. Sen olmadan bu kalp atmıyor demiştim. Atmayan bir kalp nasıl nefes sağlar? Varlığımsın.. Gitme.

Olmazsa Olmazım.. Her insanın hayatında olmazsa olmazları vardır. Kiminin içkisi, kiminin kahvesi, kimininse ufacık oyuncağı.. Sen de benim olmazsa olmazımsın.

Özlemlerim.. Özlediğim herşeyi sende buluyorum. Çocukluğumu, yaramazlıklarımı, korkmadan ağlamayı..

Pırıltım.. Hani her zaman dersin ya gözlerin parıldıyor diye. İşte bebeğim, bu parıltıların sebebi sensin. İyi olan, güzel olan herşeyi varlığınla aydınlatıyorsun.

Rotam.. Nereye gideceğimi bilmiyordum. Senden önce bir hedefim, bir amacım yoktu ama sen rotam oldun ve artık hayatı hedefledim.

Sebebim.. Herşeyin bir sebebi var ya! Benim de şimdi mutlu olmamın, başarılı olmamın, gülmemin sebebi sensin.

Şansım.. Hayattaki en büyük şansımsın. Seni hakettiğim için şanslıyım.

Tılsımım.. Sen sihirli bir deynekle geldin sanki bana. Aşkın sihrini öylesine güzel yaşattın, öylesine döndürdün ki başımı, tılsımım oldun.

Uğurum.. Uğur böcüğüm benim. Sen benim uğurumsun işte, yanımda olmasan bile varlığın bana uğur getiriyor. Senin varlığınla inandığım değerler uğruna savaşıp mücadele ediyorum ve korkmuyorum, çünkü sen varsın.

Ümitlerim.. Beklentilerim hep senin üzerine kurulu, hayattaki tek ve en büyük ümidimsin. Unutma! İnsanlar ümit etmeden yaşayamazmış.

Vazgeçilmezim.. Yardan geçilmez derler ya, ben de senden geçemem. Bu yeter sanırım.

Yaşama Hevesim.. Senin sevginle yeniden tutundum hayata. O çok sevdiğim papatyalara, bayılarak yediğim çileklere yeniden gülerek baktım. Hevesle, sevinçle yaşamayı öğrendim.

Zaferlerim.. İşte bu! Seni anlatan en önemli kelime bu bence. Sende kazandım herşeyi; aşkımı, sevgimi, güveni, saygıyı, inancı, mutluluğu, hüznü bile.

Kısacası hayatı senle, sende kazandım..
    Seni kazandım!
    Ve sen en büyük zaferimsin.....

Sayfayı Paylaş