1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seni Seviyorum

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve Hazangülü tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    çünkü;
    varlığın en karanlık gecelerde bile dünyamı aydınlatıyor. Adınla başlayan her cümleye ibadet etmemek için zor tutuyorum kendimi..

Seni seviyorum çünkü;
    tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor..

Seni seviyorum çünkü;
    her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü;
    seni yüreğimin tam ortasında hissetmemle kendimi mutlu kıldırıyorsun, şiirler yazdırıp

çünkü;
    imkansız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun..

Seni seviyorum çünkü;
    seninle yaşıyor, senin benimle varolduğunu düşünüyorum..

Seni seviyorum çünkü;
    her gün nefes almak için bir sebebim var, ama sana her gün yeniden aşık olmak için binlerce sebebim..

Seni seviyorum çünkü;
    benim için renklerin en anlamlısı sensin, sensiz bir hayatın resmini ne çizebilirim, ne sevebilirim, ne de kabul edebilirim..
    çünkü;
    bu soğuk kış gününde nerden esersen es, hatta tenime dokunmadan geçip gittiğin zamanlarda bile,
    içimi ısıtmayı başarıyorsun, bunları kesinlikle ama kesinlikle kendine özgü bir edayla yapıyorsun..

Seni seviyorum çünkü;
    içimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum..

Seni seviyorum çünkü;
    sensiz kalmayı aklımın ucundan geçirdiğimde, inanılmaz bir karanlık çöküyor içime, çıkışı olmayan, dermanı bulunmayan..

Seni seviyorum çünkü;
    ne zaman bir şeyler yazmaya niyetlensem, kalemimin ucundan sadece sana dair kelimeler çıkmaya başlıyor.
    Bazen bir aşk bestesini düşündüğümde, sanki onu sana ben yazmışım hissine kapılıp övünmeye başlıyorum kendimce..
    çünkü;
    hayatım herşeyiyle sana ait, ona istediğini yapabilirsin.. İncitme demeyeceğim, en büyük korkunun bu olduğunu biliyorum çünkü..

Seni seviyorum çünkü;
    seninle konuşmayı seviyorum, sana dokunmayı seviyorum, sesini seviyorum, nefesini, ellerini seviyorum..

Seni seviyorum çünkü;
    sen benim ellerimden tuttuğunda adeta başka bir boyuta geçiyorum ve biliyorum ki dünyanın en büyük huzuru orada. Hep orda kalsam olmaz mı..

Seni seviyorum çünkü;
    sen uyurken bile senden uzak kaldığım o dakikaları vurup öldürmek istiyorum. Çayını içmeyi sevdiğin o ince belli bardağı bile kıskanıyorum bazen

çünkü;
    dünyaya gelen ve gelecek olan çok nadir insanlardan biri olduğunu düşünüyorum.. Gerçi çoğu kez bir melek olduğunu düşünüyorum ama..

Seni seviyorum çünkü;
    Tanrı'ya her gün bunun için şükretmemi gerekli kılıyorsun. Ya başka türlü biri olsaydın diyorum kendi kendime bazen, iyiki değilsin..

Seni seviyorum çünkü;
    ölünceye kadar yanımda olsan lanet ederdim sensiz geçirdiğim tüm o eski günlerime..

Seni seviyorum çünkü;
    senin gibi birinin beni sevmesi onurlandırıyor beni, hatta daha da güçlü kılıyor herşeye karşı..
    çünkü;
    bana bakarken ki gülümseyişini izlemek dünyanın en güzel şeyi.. Bütün fotoğraflarını gördüm ama hiçbir objektif seni o hale sokamamış üzgünüm..

Seni seviyorum çünkü;
    seninle herşeyi yeniden keşvetmek harika bir duygu. Aslında çoğu şeyi ilk kez seninle keşvettiğim için sanırım iyi bir kaşif olmayı becerebildim..

Seni seviyorum çünkü;
    bana bugüne kadar kimsenin başaramadığı mutlulukları vadediyorsun, vaadlerin asla yalan değil,
    hergün bunu hissetmek, senin için ne kadar doğru karar verdiğimi ıspatlıyor.

Seni seviyorum çünkü;
    bir şairin yazabileceği en duygu yüklü şiir gibisin benim için, yaza yaza bitirilmeyecek cinsten hem de..

çünkü;
    asla kendimi bir esir gibi hissettirmiyorsun, sorgulamıyorsun, bağırmıyorsun, acıtmıyorsun, sadece seviyorsun ve bunu bana sürekli gösteriyorsun..

Seni seviyorum çünkü;
    sen benden uzak bir yerlere gittiğinde aklıma kötü hiç bir şey gelmiyor,
    gözüm arkada kalmıyor, güven duygusunun nasıl bir şey olduğunu bana öğreten sadece sensin..

Seni seviyorum çünkü;
    benimle yağmurda yürüyorsun.. Bu yüzden sonraki günlerde hasta olup yatağa düşsen de asla pişmanlık duymuyorsun..

Seni seviyorum çünkü;
    geçmişini benim geldiğim andan itibaren yok sayıp, hayatını tamamen benim üzerime kurmuştun..

çünkü;
    beni en çok sen güldürüyorsun..

Seni seviyorum çünkü;
    kıskanıyorsun beni, herşeyden, herkesden, kendi gözünden bile..

Seni seviyorum çünkü;
    sen benim içimdeki o şımarık kız çocuğuna katlanıyorsun, kaprislerimi o kendine özgü tutumunla cevaplarken,
    kendi kendime sorup da cevaplayamadığım hiçbir soru bırakmıyorsun..

Seni seviyorum çünkü;
    bu kadar nedenden sonra bile, seni neden sevdiğimi anlatamıyorum..

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Süper bir yazıydı...
    Birisi bana bunların 2 tanesini dese deli gibi severimde :) İşteee :(