1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Senin....

Konusu 'Aşk' forumundadır ve alemdar tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Gözlerin aşkımı yutacak sanki. Savaşı andırır barışın senin. Ellerin dünyayı tutacak sanki.Arşına benziyor karışın senin. Eşini arayan marallar gibi. Aşkta bozulmayan kurallar gibi. Zafer kazanan o krallar gibi. Ne kadar heybetli duruşun senin....

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Kalemine sağlık hocam. Alt alta yazıldığında güzel bir şiir çıkıyor ortaya...

3. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Teşekkür edrim. Evet kesinlikle... Gerçi insan duygu ve düşündüklerini içinden nasıl geliyorsa ortaya koyuyor ve sonrasında kah kendi kah diğerleri tarafından keşfedilir, derlenir toplanır en iyi şekle getirilir... Herkes kendi özgür iradesinde bakış açısına göre yön verir ve yön alır. Yani herkesin zevki birinci mevki.... Sizlerinde yorumlarına ve paylaşımlarına sağlık... Bu arada kalemim kayıp... Hediye ettiğiniz .....

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Ah hocam nasıl becerdiniz ben bile hediye silemiyorum :) Şaka hocam şaka sistemin çalışması ile ilgili detaylı inceleme yapmadım ama sanırım 1 ay sonunda otomatik olarak siliniyor.

Sizi kalemsiz bırakmayız hocam :D

5. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Çok teşekkür edrim ben zaten belli aralıklarla rotasyon olduğunu anlamıştım... Ben sizlerin kalemiyle sizlere yazmak isterim :-) o yüzden. Sen ve şen kalın... EMİ....Hediye vereniniz çok olsun.......

Sayfayı Paylaş