1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Seninle Yaşlanmak İstiyorum..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve yaren* tarafından 17 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Hayal ediyorum Seninle Yaşlanmayı Hayal Ediyorum ...
    Hani İmrenerek Baktıgımız O Elleri Ellerine Sımsıkı Bağlanmış Yaşlı Çiftleri Heh İşte Gerçek Sevgi Bu Hayalimizdeki Bu dediğimiz İşte Onu Hayal ediyorum Senin Üzerin de Deniyorum Birbirimize Çok Yakışıyoruz..

Senin Yanında İhtiyarlamak İstiyorum . Aşkın İmamı Ben Olarak Sabah Namazlarını Birlikte eda etmeyi hayal ediyorum seninle.
    Biricik Rabb...imizin Bizlere Sundugu Cennet hediye Paketinde Cennetin Sokaklarında Mahallelerin de Senle dolaştıgımı Dudaklarımda rabbimizin esmasını zikrederken hayal ediyorum İkimizi ....

Seni seviyorum ama gelecek nesillere Masal Olmasın Gel Aşkım Anonim Kalmasın Sahipsiz Kalmasın . Mevla Kulluğuna Yazdı Ya Bizi . Sende Beni Kalbine Yaz Tüptükenmez Bir Kalemle İz Bıraka Bıraka Yaz Yağmurlu Tipili Karlı Havalarda Silinip Gitmesin .

Çok Konuşur Derler Sen Beni Kabul et Hep Konuş Ben Dinleyeyim Seni Sıkılmam İnanki Kumandada Senin Olsun Ben Yüksek Kalitede seni izleyeyim . Kalp Kanallarında Seyir edeyim seni ....

Bu satırları Yazdıgım da Şu anda Mışıl Mışıl Uyuyorsun . Hiç endişelenmiyorum biliyormusun Çünki Biricik rabbime emanet ettim seni telaşlanmıyorum Bu Yüzden ...

Üç Nokta Devam edıyor Cümlelerim ... Ama Kalemim Sana Kırılmış Secdeye değmiş Alnının Alın yazısı olmak istiyorum ... Seni seviyorum cümlesinin sende anlam bulmasını istiyorum . Kıyafet degilde Seni seviyorumun sana yakısmasını istiyorum . Biliyormusun en çok ta sana yakısırdı !

Muhteşem Olurduk İkimiz. Çok seviyorum galiba ikimizi artık çift görüyorum .
    Gözlükmü Kullanayım ? Ama Zaten Önümde Sevda ülkesinin tahtının boş oldugunu görüyorum Oraya sen otursan Olmaz mı ?

Hadi Gel bekletme Beni ....
    Ağlıyorum Bak Ha Oyunbozancılık Yapma ...
    Aha Göklerden Bir Nida

Erkek adam ağLamaz.
    Aşık adam ağLaar !

2. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Bende onunla yaşlanmak isterdim hayatta tek bir kişiyle yaşlanmak isterdim ama nasip değilmiş..

3. Sürgün Sevdam

Sürgün Sevdam Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    1.580
    Yer:
    Almanya
    Banka:
    32 ÇTL
    Erkek adam ağLamaz.
    Aşık adam ağLaar !