1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sensizim Artık..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 29 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    İnsanlar bir şeyler yaparlarken ve düşlerlerken hep en doğruyu yaptıklarını ve hep en doğru olanı düşündükleri gibi bir egomanyanın içindedirler aslında. Her yapılana ve her düşünülene kendi doğrularımızla eleştirisel bir boyut kazandırarak içsel egomanyamız eşliğinde hırçanlaşırız. Bir heykeltıraş ustalığıyla herkesi yontar bir şekle sokmaya çalışırız. Çünkü bizim doğrularımız heykeltıraşlığımızda saklıdır. Birbirimizi kendi doğrularımız içine hapsetmeye bayılırız.
    Oysa herkes kendi doğrularıyla hareket eder. En doğru düşünce kendi doğrularıyla sınırlıdır. Düşüncelerde hareketlere ivme kazandırır..............
    İşte bizde kendimizce doğru düşüncenin yarattığı ivmeyi yaşadık. Senin doğruların sende benim doğrularım bende kaldı. Ama yaşadık. Biz birbirimizi yontmadık bel ki ama aramızdaki bağı kendimizce yonttuk.....
    Sen doğru olanı yaptın bana cevap vermemekle, bende doğru olanı yapıyorum ve seni yalnız bırakıyorum. Sanma ki geriye dönüp bakmıyorum... Seni öylesine severken, sana öylesine muhtaçken, sana öylesine açken bende doğru olanı yapıyorum heykeltıraş ustalığımla.. Sana veda ediyorum. Tüm güzelliklerin seninle olmasını diliyor bütün kötülüklerin senden uzak kalmasını umuyorum. Seni Çok çok çok çokkkkkkk seviyorum. Benimle anlamsız bir hayatı paylaşmanı ise reddediyorum.

Sayfayı Paylaş